Yeni İsim !...

Değerli üyelerimiz,
www.insaatforumu.com ismiyle yaklaşık 3 yıldır hizmet vermekteyiz. Artık sadece forum olmadığımız (download, haberler, resim galeri vb.) için yeni isimle yayın hayatımıza yeniliklerle devam etmek düşüncesindeyiz.

Bu hedefle siz değerli üyelerimizden KISA ve ANLAMLI isim taavsiyeleri bekliyoruz.

*** Benim şahhsi tercihim içinde “yapi” kelimesi geçmesidir.

[quote=MahmutAy;64751]

*** Benim şahhsi tercihim içinde “yapi” kelimesi geçmesidir.[/quote]

yapi kelimesi yanlış anlaşılabilir diye düşündüm…çünkü akla direk bir şirket olduğu geliyor…ne bilim mesela gencyapi.com dediğimizde direkman inşaat şirketi geliyo benim aklıma…(tabi benim yaklaşık 5 sene sonra kuracağım şirket :smiley: )

yine de yapimerkezi.com olabilir diye düşündüm…

baret.com olabilir mi:)
insaatci.com
iskele.com
yapisefi.com
santiye.com
baraka.com :slight_smile:
mesnet.com
hangar.com
etriye.com
pilye.com
insaatsitesi.com

site yeni kurulmuş olsa güzel bi isim bulmak lazımdı ama şimdi nerdeyse markalaşmış artık.onun için ismin bi avantajı olmaz çok. Mahmut Abinin söylediklerine göre bence ideali;

www.tr-santiye.com

www.tcetveli.com tüm teknik personele hitap eder…

malesef başkası tarafından alınmış bir isim.

Benim sahsi dusuncem tabiki artık insaatforumu marka olmus bir site ben olsaydım ismi degiştirmezdim.Ama mahmut kardesimin fikrine saygı duyuyorum.

Saygılarımla…

İyi Çalışmalar…

www.civilcons.com Biraz zorlama oldu ama (:=)

abi bence değiştirilcekse zaten artık yeterince biliniyo site. isim önemli değil yani. tr-santiye.com güzel. alınmamış kimse tarafından…

www.yapibilgisi.com

isim değiştirmek istememizin gerekçeleri ilk mesajda da yazdığımız gibi artık sadece forum olmamamız. Ayrıca bir çok kişide biliyorki forumların adı çıktı diyebiliriz. bizim ismimizde forum geçtiği için bir çok kişi bizi sadece forum olarak görüyor ve profesyonel anlamda bakmıyorlar bize. Mesela türkiyede en fazla üye ve ziyaretçiye sahip inşaat sitesiyiz ama bizden daha yüksekte görülen siteler var. yani susuzluk hiç bişeydir imaj herşey :slight_smile:

insaatmerkezi.com insaatdunyasi.com vs vs … Mahmut :slight_smile:

Yaw şimdi bu sitelerin isimlerini salladık, bir kontrol edelim dedim, hepsi satın alınmış ve faliyette maho, bilgin olsun! :slight_smile: Aklıma başka bir isim gelirse yazarım yine.

İnşaat Dünyası…
İnşaat.Net

ama en güzeli şimdiki ismi.

[quote=celalsungu;64926]İnşaat Dünyası…
İnşaat.Net

ama en güzeli şimdiki ismi.[/quote]
yaw arkadaşım kontrol ettin mi bu isimleri? bu isimlerin boşta olabileceği mantıklı mı? :slight_smile:

ben zaten yeni fiklirlerde direk sorguluyorum abi :slight_smile:

insaatimiz.biz nasıl?