yeni bir ev yapmak istiyorum kaca patlar bana

merhaba degerli arkadaslar ben busene izinde bir arsa aldim ve ev yaptirmak istiyorum malum yurt disinda kaldigim icin pek anlamiyorum gelelim sorulara 269metre kareye 110metre kare ev balkonlarla 119 metrekare yapilacak pilan 2kat arti bodurum ben bodurumuda ev yapmak istiyorum yani normal biryer ve bitisik nizam buraya kacton demir kactane tugla nekadar hazir beton küp geciyor her halde anlayacaginiz kaca patlar ytl bazinda asagi yukari simdiden herkese tesekkürler-----------yeni haberler geldi bugün 13 ton demir 12000ytl 1400 tugla 3500 ytl 160 metre küp hazir beton 12500 ytl sizce fiyatlar nasil arkadaslar bugünün sartlarinda bana baya uygun geldi sizce bu fiyatlar bugün icin va karamanda gecerli diyeyim artik

Her Halde Kimse Ilgilenmiyor

mrb ben de senin gibi yurtdisindayim bende bu konu hakkinda bilgi ariyorum ben busene izinde bahce duvari cektirdim betondan betonun metreküpü pompali 85 ytl
demirin tonunu 1450 ytl aldim simdi demir düsmüs 1100 ytl türkiyede is yaptirmak cok zor onun icin hele senin benim gibi tanimadigimiz bir yerde is yaptirmak cok zor dikkatl ol derim bilgi topla is yaptirirken asla is bitmeden para verme nekadar ekmek okadar köfte

kolay gelsin

[quote=zeuss;65838]mrb ben de senin gibi yurtdisindayim bende bu konu hakkinda bilgi ariyorum ben busene izinde bahce duvari cektirdim betondan betonun metreküpü pompali 85 ytl
demirin tonunu 1450 ytl aldim simdi demir düsmüs 1100 ytl türkiyede is yaptirmak cok zor onun icin hele senin benim gibi tanimadigimiz bir yerde is yaptirmak cok zor dikkatl ol derim bilgi topla is yaptirirken asla is bitmeden para verme nekadar ekmek okadar köfte

kolay gelsin[/quote]
işi bilmiyorsanız gerçekten zor .herkesin istediği parayı da vermeyin bence ,kazıkcı ve bir anda zengin olmak isteyen çok .şöyle ki ben size bir örnek vereyim .2004 yılında evimin dışına mantolama (izolasyon )yaptırmak istedim .gittiğim bütün izolasyoncular bana 8-9 milyar teklif sundu .ben se araştırarak bunun nasıl yapıldığını dergilerden ,internetten ,izolasyoncuların verdikleri broşürlerden az çok anladım .2-3 arkadaşa yevmiye olarak bunu yaptırdım .malzemeyi kendim aldım .ve bana 3 milara mal oldu -git gel benzini dahil .3 milyar nerede 9 milyar nerede .

80.000 liraya mal olabilir isterseniz müteahhitlik hizmetini de yapabilirim.

sayın kısı sızın dedıgınız gıbı kactane tugla kactane demır ıle olmaz projesı mutlaka olması projeyı gordukten sonra .sızlere kesın net bır malıyet bıldırır tesekkur ler 02166390250 cep 05376449093

selam beyler ben istanbulda sıfırdan ev yaptırmak istiyorum 5 katlı 10 daireli. ne kadara yaptırabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim.

5 Milyon TL desem ya da 500 Bin TL, sizce ne kadar mantıklı olacak?

Bir mühendis olarak bu tür mesajları gördüğümde elimde olmadan sinirleniyorum. Eline keseri,tuğlayı alan müteahhit olduğunu sanıyor. Ev yaptıracak insanlarda nedense mühendise mimara değil de bu tür insanlara inanıp sonradan ortada kalıyor. Ev yaptıracaksanız önce arsa durumunuzu belediyeden öğrenin imar durumu nedir kaç katlı kaç m2 olabilir maksimum diye. Zemin etüdü yaptırın.Sonra da gidin bir proje bürosuna mimari,statik projeleri yaptırın.O sorduğunuz maliyet bu arkadaşlar tarafından size hesaplanır. Sonra da evinizi yaptırıp sağlıkla oturun içinde. Ülkemiz deprem ülkesi. Günü kurtaracak maliyetler uğruna mühendise mimara gitmekten çekinmeyin lütfen.

Zeuss Bey ve Abdul bey Türkiye’de iş yaptırmak zor değil referans istemezseniz adresi belli olmayan kişilerle muhatap olursanız evet iş yaptırmak çok zor.

Eğer sizce de uygunsa Projenizden anahtar teslim binanıza kadar profesyonelce ve 0 sorun ile işinizi yapabiliriz.

Saygılarımla
ERKA İNSAAT
Kutlu KAYA
0216 313 30 28
0554 537 18 88

511 tl ile yapacağınız binanın m2 sini çarpın yaklaşık bi değer bulursunuz

Merhabalar;

Biz İstanbul 'da hizmet veren inşaat ve mimarlık ofisiyiz. Mimari projelendirme, uygulama , kaba ve ince inşaat işlerinin yanısıra talep doğrultusunda statik, mekanik, tesisat ve elektrik projelerini ortak çalıştığımız ofislerle hazırlıyoruz. İletişim bilgilerimden bana ulaşırsanız ihtiyaç duyduğunuz teklifleri hazırlayabiliriz.

teşekkürler…

MVG Design

Gülden GÜLERYÜZLÜ
Mimar
GSM: 0533 540 26 77

Benim ortağım 2,5 kat 250m2 bir ev yapıyor Bolu mengen’de. Projeleri eşe dosta çizdirdi daha tamamlanmadı ama yaklaşık 80bin TL gibi bir masraf olacak gibi gözüküyor.

0537 283 11 87 görüşelim

yardımcı oluruz görüşelim. 0537 283 11 87

0537 283 11 87 görüşelim.

0537 283 11 87 ararsanız görüşelim

Aşagıdaki sorulardan bir tanesine evet diyorsanız
Detaylar için www.muskon.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Arsam var ev yaptırmak istiyorum
Arsam var ev yapmak istiyorum.
Arsama beton ev yaptırmak istiyorum.
Betonarme ev yaptırmak istiyorum
Arsama var Ne yapmalıyım
Kredi ile ev yaptırmak istiyorum
Ev inşaatı yaptırmak istiyorum
Arsama ev yapmak istiyorum

Konu ile ilgili soru ve sorunlarınız için.
Müskon - Müstakil Konut Projeleri

www.muskon.com

Konu ile ilgili soru ve sorunlarınız için

Müskon - Müstakil Konut Projeleri

www.muskon.com