Yardımcı olablirmisiniz lütfen

MERHEBALAR;

ÖNCELİKLE KUSURA BAKMAYINIZ KONUYU BURAYA AÇTIĞIM İÇİN

BİZİM BİR ARSAMIZ VAR 14 HİSSEDARLI BU ARSAYI MÜTEAHHİTE VERMEK İSTİYORUZ 14 KİŞİDEN BİRDEN VEKALET ALMAM GEREKİYOR TÜM HİSSEDARLAR BENİM İLGİLENMEM KONUSUNDA HEM FİKİR BENİM BU MÜTEAHHİTE 14 HİSSEDARIN’da YETKİSİ BENDE OLACAK ŞEKİLDE BİR VEKALET VERMEM GEREKMEKTEDİR.KONU İLE İLGİLİ OLARAK DİĞER HİSSEDARLARDAN NASIL BİR VEKALET ALMALIYIM.
14 HİSSEDARIN’da HAKLARINI BENİM SAVUNACAĞIM VE ONLARIN ADINA ARSAYI KAT KARŞILIĞI VEREBİLMEK DİĞER VS İŞLEMLERİ YÜRÜTEBİLMEK İÇİN BİR VEKALET ÖRNEĞİNE İHİTYACIM VAR KONU İLE İLGİLİ SİZ DEĞER BÜYÜKLERMİZDEN YARDIM BEKLEMEKTEYİM.

SAYGILARIMLA

[QUOTE=RUSANMAZ;105406]MERHEBALAR;

ÖNCELİKLE KUSURA BAKMAYINIZ KONUYU BURAYA AÇTIĞIM İÇİN

BİZİM BİR ARSAMIZ VAR 14 HİSSEDARLI BU ARSAYI MÜTEAHHİTE VERMEK İSTİYORUZ 14 KİŞİDEN BİRDEN VEKALET ALMAM GEREKİYOR TÜM HİSSEDARLAR BENİM İLGİLENMEM KONUSUNDA HEM FİKİR BENİM BU MÜTEAHHİTE 14 HİSSEDARIN’da YETKİSİ BENDE OLACAK ŞEKİLDE BİR VEKALET VERMEM GEREKMEKTEDİR.KONU İLE İLGİLİ OLARAK DİĞER HİSSEDARLARDAN NASIL BİR VEKALET ALMALIYIM.
14 HİSSEDARIN’da HAKLARINI BENİM SAVUNACAĞIM VE ONLARIN ADINA ARSAYI KAT KARŞILIĞI VEREBİLMEK DİĞER VS İŞLEMLERİ YÜRÜTEBİLMEK İÇİN BİR VEKALET ÖRNEĞİNE İHİTYACIM VAR KONU İLE İLGİLİ SİZ DEĞER BÜYÜKLERMİZDEN YARDIM BEKLEMEKTEYİM.

SAYGILARIMLA[/QUOTE]

Bulunduğunuz ildeki en yakın noterden randevu alın.Tüm hissedarlar yani 14 kişi o saate noterde olun.Notere anlatın işiniz basitçe hallolacaktır.İkinci bir yolda bulunduğunuz yerdeki bir avukatla irtibata geçip vekalet örneğini avukata hazırlatmak ve notere gitmektir.İşiniz son derece basit olduğundan direk noterin işinizi halledebilecegini düşünüyorum.Onlarda bu konuda neredeyse matbuu hale gelmiş evraklar mevcut.

İyi ÇALIŞMALAR

Ahmet ÇELİKKOLLU
İnşaat Mühendisi
ESKİŞEHİR

En kolay yolu ilgili belediyedki fen islerin deki teknik elemanlardan daha once yapilmis ( baska arsalar icin kat karsiligi insaat sozlesmesi ruhsat icin istendiginden mutlak vardir) vekalet ornegi alinarak extra duzeltmeler noterden yapilabilir…

Arsanız nerede bilmiyorum ama size teklif vermek isteriz 0532.511.65.26