Yapı Sektöründe Bir İlk

Ülkemizde yalıtımın zorunlu hale getirilmesinden sonra insanlarımız arayış içine girmişlerdir. Bu arayışlardaki etken madde zorunluluktur. Aslında yalıtıma yani binaların dış cephelerine uygulanmakta olan mantolama işlemine zorunluluk olarak bakılmaması gerekmektedir.
Yaşadığınız yapıya içerden ya da dışardan yalıtım yapılması ki en etkili yalıtım şekli mantolamadır, sizler için masrafını fazlasıyla ısı tasarrufu olarak sizlere geri kazandıracaktır. Bu açıdan bakılacak olursa mantolama yada izolasyon yalıtım çeşitlerini ne olarak düşünmeniz lazım tabii ki de yatırım olarak. Bu yatırım sizin için kısa vadede bir gider olarak gözükse bile hangi yatırımınız maliyetine 24-36 ay kadar kısa bir periyodda geri kazandırabilir?
Tüm bu bilgilendirmelerimizi yaptıktan sonra artık yeni çıkarılmış kanunun bir zorunluluk değil bizleri yatırım yapmaya teşvik için bir hamle olarak görmeye başladınız. İşte bu noktadan sonra yalıtım yaptıracak her bireyin girdiği arayış içine girmiş iseniz sizler için yeni bir alternatif olarak hizmete başlamış bir platform çıkacak karşınıza. Bu platform YAPIVER.COM internet adresi ile ana düşünceyi kısa ve öz vurgulayarak sizlere yaptırmak istediğiniz yapı güncellemelerinde ki bu güncellemelerin en önemlisi şu an için mantolama olmakta, bir ağ oluşturarak dünyada bir ilki sizlerle birlikte hayata geçiriyor.
Peki YAPIVER ne yapıyor? Kısaca özetlemek gerekirse;
• Müşteri YAPIVER’e başvuruyor.
• Yapıver Ücretsiz Keşif Ekibini müşterinin adresine göndererek metrekare hesapı yapılıyor.
• Metrekare hesabı yapıldıktan sonra tüm illerde geçerli tek fiyat uygulaması ile hizmetin fiyatlandırması yapılıyor.
• Belirlenen fiyatın kabulü ile YAPIVER size ücretsiz olarak yapınızın 3 boyutlu bitmiş halini modelleyerek onayınızı alıyor ve onay dahilinde işlemler başlıyor.
• İşlemlerin başlaması ile birlikte YAPIVER ağına bağlı tüm illerdeki yetkili firmalarından sizin konumunuza en yakın yetkili firma uygulamayı yapmak üzere belirlenen takvimde adresinizde oluyor.
• Aynı şekilde Yapıver anlaşmalı malzeme firmalarından da belirlenen takvimde malzemeler adresinize ulaşıyor ve uygulama takvime göre başlayıp takvime göre sonuçlandırılıyor.
Artık YAPIVER ne yapıyor? Sorusuna cevap verecek olursak YAPIVER sizin için herşeyi TEK TEK , Tek bir fiyat Tek bir Kalite standardı ile Tüm illerde Tek elden Yapıver’iyor.