Veda

Sayın forum üyeleri,

5 yıldır paylaşımda bulunduğum bu forumdan her gün gerek meslek gerekse hayatla ilgili önemli konularda çok önemli bilgiler kazandım. Hatta hayatta insanları tanımamda çok önemli bir yeri vardır bu forumun. İnsanların gerçek yüzünü görmeme vesile olduğu, bana ulaşamayanların her zaman ulaşabileceği bir platform da oldu ayrıca. Buradan öğrendiğim mesleki bilgilerden dolayı forumun açılmasında emeği olan sayın yöneticilere, değerli paylaşımları ile bizleri aydınlatan sayın hocalarıma,ağabeylerime,meslekdaşlarıma,öğrenci kardeşlerime teşekkürlerimi sunuyorum.

Burada bugun haketmediğim tabirlere maruz kalarak insanların samimiyet ve iyi niyetineolan güvenimi bir kez daha acı içinde yitirmiş bulunmaktayım.Burada yaptığım paylaşımların insanlara yol göstermesini umarken bugun yaşananlardan ötürü Bu andan itibaren bu mesaj bu forumdaki son mesajımdır. Belki de böyle gereksiz bir mesajla sizlerin zamanından çalmaya hakkım yoktur, ama 5 yıldır her sabah bilgisayarımı açtığımda ilk açtığım web sayfası olan, kötü günler geçirmemde payı olsa da asla kopamadığım bu forumda emeği geçenlerden bu şekilde de olsa helallik istemem gerektiğini ve veda etmem gerektiğini düşündüm. Sürç-ü lisan ettimse affola…

25.02.2011

Ç.TÜRK
İnş.Y. Müh

Her bitiş yeni bir başlangıçtır Ç.TÜRK.Her şerde bir hayır vardır derler ya demek ki burda olmamanız gerekiyor sizin için en güzeli olsun…Bu forumda bilgilerini esirgemeyen size ve diğer tüm arkadaşlara teşekkür ederiz.Sevgiyle kalın!..

yolunuz acik olsun sayin TURK.
sevgiler saygilar.

Foruma olan destek ve katkılarınız için teşekkürler,

foruma olan katkılarınız için teşekkürler

Foruma olan destek ve katkılarınız için teşekkürler Çiğdem Hanım.

Sizin gibi değerli insanlarla çalışmaktan, aynı ortamda bulunmaktan onur duydum.

Hakkınızda ve hakkımızda hayırlısı olması duasıyla…

Çiğdem Hanım,
Sizinle forumda gıyaben tanıştık ve mesajlarınızdan hakikaten çok şeyler öğrendik. Değerler sahip çıkıldığında anlaşılır veya yokluğunda hissedilir. Sizin yokluğunuz büyük bir kayıp olacak.

[QUOTE=Ç.TÜRK;91662]Sayın forum üyeleri,

5 yıldır paylaşımda bulunduğum bu forumdan her gün gerek meslek gerekse hayatla ilgili önemli konularda çok önemli bilgiler kazandım. Hatta hayatta insanları tanımamda çok önemli bir yeri vardır bu forumun. İnsanların gerçek yüzünü görmeme vesile olduğu, bana ulaşamayanların her zaman ulaşabileceği bir platform da oldu ayrıca. Buradan öğrendiğim mesleki bilgilerden dolayı forumun açılmasında emeği olan sayın yöneticilere, değerli paylaşımları ile bizleri aydınlatan sayın hocalarıma,ağabeylerime,meslekdaşlarıma,öğrenci kardeşlerime teşekkürlerimi sunuyorum.

Burada bugun haketmediğim tabirlere maruz kalarak insanların samimiyet ve iyi niyetineolan güvenimi bir kez daha acı içinde yitirmiş bulunmaktayım.Burada yaptığım paylaşımların insanlara yol göstermesini umarken bugun yaşananlardan ötürü Bu andan itibaren bu mesaj bu forumdaki son mesajımdır. Belki de böyle gereksiz bir mesajla sizlerin zamanından çalmaya hakkım yoktur, ama 5 yıldır her sabah bilgisayarımı açtığımda ilk açtığım web sayfası olan, kötü günler geçirmemde payı olsa da asla kopamadığım bu forumda emeği geçenlerden bu şekilde de olsa helallik istemem gerektiğini ve veda etmem gerektiğini düşündüm. Sürç-ü lisan ettimse affola…

25.02.2011

Ç.TÜRK
İnş.Y. Müh[/QUOTE]

Birileri istedi diye birşeyler yapmak anlamsız.Ya da birilerine kızarak birşeyleri teketmek o da anlamsız. Sabır ve mücadele zordur.Zor olduğu için genelde bu yolu seçmeyiz.Biratakım şeyleri sanırım tekrar gözden geçirmenizde yarar var.Doğru bildiğiniz yol da yürümelisiniz.Kimseyi memnun etmek gibi bir derdimizde olmamalı.Son olarak şunu söyleyeyim.Herkesin sevdiği kişi kişiliksizdir.Çünkü insanlar farklı karakterlere sahiptir.Dolayısıyle farklı karakterdeki her insan sizi seviyorsa eleştirmiyorsa siz her karaktere yamuluyorsunuz demektir. Buda kişiliksizliğe dalalettir.Sizi sevmeyenlerin olması ,eleştirnlerin olması hoş bir durum…Umarım kararınızı tekrar gözden geçirisiniz…

Ahmet ÇELİKKOLLU
İnşaat Mühendisi
ESKİŞEHİR

Kararınıza Saygı Duymakla Birlikte Kararınızı Tekrar Gözden Geçirmenizi İstirham Ederim . Lakin Forumda Emekleriniz Bir Kalemde Silinemeyecek Kadar Çok.

www.demirfiyatlari.com adresi Türkiye genelinde inşaat demiri, kütük, kangal demir, çelik hasır, demir cevheri, hurda fiyatları hakkında günlük demir fiyatı bilgileri, fiyat arşivleri, günlük gelişmelerin bilgilerini ve günlük yorumları bulabilirsiniz. Ücretsiz olan bu sitede demir fiyatlarının gidişatı hakkında bilgi alabilirsiniz…

yolunuz açık olsun … hayatta başarılar

Hayatta Başaralılar her zaman takip ettiğim birisiydiniz . Yolunuz açık olsun