Umman'da çalışmak

Arkadaşlar Umman da çalışmak için bir teklif aldım Umman ve yurt dışında çalışmak hakkındaki bilgilerinizi paylaşırsanız minnettar kalırım…
Şimdiden teşekkürler

kardes adam lazımsa benıde al 0543 904 45 10

öncelikle iyi bir teklif. Eğer gideceğin şirket güvenilir bir şirketse çok iyi bir teklif bence. ve Umman arap dünyasının en önemli yerlerinden biridir. araştırmalarıma göre. Nasip birgün belki bizde bir teklif alırız :))

Bence yurtdışı fırsatlarını kaçırma, tabi önce araştır…

arkadasım işin herşeyini araştır yatacak kalkıcak yerine kadar… sonra sıkıntı olur ben bikere fazla arastırmadan kazakistana gittim sonra yollarda rezil rüsva oldum… şirketin güvenilirliğide çok önemli… ben şimdi afganistanda çalışıyorum rahatım çok iyi çok şükür…inşaallah hakkında hayırlısı olur…:slight_smile:

slm arkadaş lar bende ummana işçi olarak gitmek istiyorum ilgilenen arkadaşların tele fonunu bekliyorum ülke farketmez aytaç cep 0534 200 01 93

Enka inşaata başvurabilirsin

tamermanav afganistanda çalışmak nasıl.zorlukları neler.geen günlerde orada çalışan biri yazmıştı.tehlike had safhada diyordu.senin görüşlerin neler…
saygılarımla

kabil gayet rahat eğer öyle fırsat bulursan git derim tehlike olan yerler khost farah kandahar buralara gitme… bu arada ben yüksek lisans için bu ağustosta dödüm oradan… yüksek lisans bitince tekrar yurt dışı inşallah:D

wala ben tırsıyorum hocam :S