Ukrayna'da calismak uzere insaat teknikerleri ariyoruz

Uralbud Ukrayna firmasi, Ukrayna’da yapimi devam eden Is Merkezi insaati icin:
1- Teknik ofis’te calisacak Autocad ve Ofis Programlarini iyi kullanan mimari uygulama ve proje agirlikli calismis minimum 3-4 yil tecrubeli insaat teknikeri. Is, proje, as built hazirlanmasi ve metraj cikarilmasi kapsamlidir.
2- Santiye ince islerinde calismak uzere konusunda min 7-8 yil tecrubeli insaat teknikeri. Is, Santiye Sefi Yardimcisi olarak ince islerin bir bolumunu yonetmektir.
Ilgili arkadaslarin Rusya-BDT tecrubesi olmasi ve Rusca bilmesi tercih edilecektir. Basvurulariniz icin r.ozkan@uralbud.com.ua ya CV lerinizi bekliyoruz.

Merhaba sayın özkan size e-mail aracılıgı ile cv gönderiyorum fakat birtürlü ulaşmıyor burdan yazıyorum cevaplarsanız sevinirim:

CENGİZ ÇAKIR

HASAN BASRİ ÇANTAY MAHALLESİ

KARANFİL SOKAK NO:25/3 10100 BALIKESİR

Email:cengizcakir7@hotmail.com

[COLOR=black]cngz79@mail.ru[/COLOR]

Gsm:0535 863 64 85 Gsm +7926 054 50 90

KİŞİSEL BİLGİLER:

ADI : CENGİZ
SOYADI : ÇAKIR
D.TARİHİ : 06/05/1979
D.YERİ : BALIKESİR
BABA ADI : REMZİ
MEDENİ HALİ : BEKAR

İŞ TECRÜBESİ:

AMBAR ŞEFİ: Navarigo .Uspenskaya Projelerini üstlenen Fudes constractıon inşaat firmasında Depo Ambar şefligi Rusya Moscova 2008

AMBAR ŞEFİ: Ghazni-Sharan yol projesini üstlenen Çukurova İnşaatda depo ambar şefi
Afganistan 2006-2007 Çukurova inşaat

AMBAR ŞEFİ: Amerikan lojistik tesisleri inşaatı Depo Ambar şefligi Tikrit-K.ırak Asfa Group
2007

REFERANSLAR:

M.BERK UNAN: FUDES CONSRACTİON GENEL MÜDÜRÜ [COLOR=black][COLOR=black]berk@fudes.ru[/COLOR][/COLOR]

MEHMET EKİZ FUDES CONSRACTİON GENEL KOORDİNATÖR:mekiz@fudes.ru +7925 544 85 46

CENGİZ AKİF GUCUYENER:İNŞAAT MÜH. Tel :+7926 304 46 65 [COLOR=black]cenakif@hotmail.comcenakif@mail.ru[/COLOR]

CÜNEYT ÖCAL: İNŞAAT MÜHENDİSİ Tel: 0093706 32 701 AFGANİSTAN Email:sikok_o@hotmail.com(suan kabilde)

ABDULLAH SELEMEN : İNŞAAT FORMENİ TEL:+7926 351 15 65 Moskova RUSYA

RIFAT DÖNMEZ : İNŞAAT MÜHENDİSİ Tel: 0505 436 59 04 +7926 543 93 58
Email: [COLOR=black][COLOR=black]sharaneagle@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]

ÖGRENİM DURUMU
1994—1996 Yılları arasında Balıkesir Merkez Balıkesir lisesi 2.sınıftan kendi istegimle ayrıldım.
Askerlik hizmetimi 1999—2000 yılları arasında Dağ ve Komando Tuğ. Hakkari de 18 ay er statüsü olarak tamamladım.

DİL : Orta seviyede İNGİLİZCE konuşma yazma ve anlama yetenegi Az seviyede RUSÇAvardır

İŞ TANIMI: Genç Dinamik yurt dışı engeli bulunmayan ve ekip çalışmasına kolay uyum saglaya bilme yetenegi

Ms Office tecrübem vardır.Çalıştıgım projelerde office programları kullandım

slmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm