Tünel kalıp sistemiyle ilgili öğretici animasyon

tünel kalıbın yapılışını anlatan çok güzel bir animasyon. umarım işinize yarar.

http://rapidshare.de/files/20755945/merahli.rar.html

diğer link:

BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ

bilgi paylaştıkça büyür…

Merahli arkadaş çok teşekkür ederim öncelikle fakat ben indiremiyorum dosyayı bu siteden paylas.com’a atmanı rica etsem yapabilirmisin…

animasyon çok güzel tşk ederim

çok teşekkürler arkadaşım…

çok harika bir şey birde bunu hangı web sayfası varsa tabki adresden aldınız .yazarsanz sevınırm.bundn-an baska anımasyon varmı

işte bize böyle şeyler lazım…öğretici olan herşey…emeğine sağlık arkadaşım…

Güzel bir sunum hazırlamışlar. Kullanılan teknoloji süper. Gördüğüm kadarıyla bi günde kalıbı söküp bir üst kata taşıyorlar. Bu sistemle 1 ayda ev sahibi olunabilinir… :slight_smile:

animasyon için teşekkürler çok faydalı olacağını düşünüyorum

premium download diyor ve yükleyemiyorum,başka bi şekilde yada yeniden yükleyebilirsem sevinirim,şu haliyle yüklemek mümkün değil:((((

45rertetre

Arkadasım Orada Free Yazan Yere Tıkla bir sayac saniye saycak,dosyanın buyuklugune gore zaman artıyor. Mesela bu dosyada 20-25 sanişye surer. Ondan sonra guvenlik kodu cıkacak resim seklinde o kodu yanındaki kutucuga yazarak Enter a bas. Inecektir. Inmezse sen yine buraya yaz demek ki sana karsı bi gıcıgı vardır, ben kulaklarını cekreim.

hemenpaylaşa yüklemeniz mümkünmü acaba?

Yahu bu forum süper harbiden…
aradığım her konuda yardımcı veriler mevcut.
Teşekkürler…

Değerli üyemiz bizler sizlere teşekkür ederiz. Elimizden geldiği kadar paylaşım yapmaya ve yaptırmaya çalışıyoruz. Sizinde paylaşım yapacağınız bilgileriniz, belgeleriniz var ise paylaşınız ki, sizin gibi foruma giren tüm kullanıcılar bu bilgi ve belgelerden faydansınlar.

sağol arkadaş emeğine sağlık

bizlerle paylaştığınız için teşekkürler…

çok teşekkürler, şantiye staşında baya işe yarar…

çok teşekkürler güzel paylaşım

büro stajıyla ilgili bilgiler

Gerçekten çok güzel bir animasyon paylaştığın için teşekkür ederim…