Tanışalım mı ?

Firmamla geçen hafta Antalya’da bir önceki hafta ise İzmir Yapı fuarındaydık. Antalya’da başıma enteresan bir olay geldi. Bir inş müh. standımıza geldi. Ayak üstü sohbet ederken Antalya’da üzerinde çalıştığı uzay çatıdan falan bahsetti. Anlattığı proje bana çok tanıdık geldi. Yaklaşık bir sene kadar önce forumdan Antalya’lı aktif bir üye arkadaşa yardım amaçlı bir uzay çatı projesi hazırlamıştım. Hemen inşaatforumunu takip edip etmediğini sordum. O benden önce davrandı ve Miralay olduğumu anladı :). Buradan Bykoc’a buradan sevgiler selamlar…

Uzun uzaya sohbet ettik. Güzel bir görüşme oldu. Bu fikirle forumdaki aktif arkadaşlarla neden bir hafta sonu toplanmayalımki düşüncesi belirdi ve konuyu açtım.

Ben İzmir’de çalışıyorum. İstanbul Ankara ve diğer şehirlerdende özel üyeler mutlaka vardır.
Böyle bir buluşma ayarlayabilirsek herkes için çok yaralı olacağını düşünüyorum.

Kendi adıma konuşmak gerekirse İzmir yada Ankarada yapılacak bir buluşmaya katılabilirim.
Umarım gereken ilgiyi gösteririz ve güzel bir gün geçiririz.

Görüşmek ümidiyle sevgiler, saygılar…

Ankara için ben de varım… İzmir güzel olurdu, burnumda tütüyor valla …

Ahaha :slight_smile: . Bende mezun olduktan sonra 2 yıl Ankara’da çalıştım. Baktım yapamıyorum, İzmir’e geri döndüm. Ankara iş açısından İzmir’den kat kat daha iyidir. Fakat insan yaşadığı yerde mutsuz olduğu zaman paranın çok fazla önemi kalmıyor.
( Paranın miktarı tartışmaya açıktır tabi :slight_smile: )

Asteğmen okulunda izmir narlı deredeydim, izmir güzel şehir benimde burnumda tütüyor. Ama ben 3. kağıtçının bol olduğu ildeyim istanbul :frowning:

Bende askerlikten biliyorum İzmir’i. Hatta ve hatta ben de Narlıdere’de idim. İzmir’de Kordon’da Çorbacı Sebo’dan benim için sabah kahvaltısı yapın.

Ben 275. dönemdim. Çorbacı Sebo yu bilmezmiyim… :slight_smile:

i_elmali@hotmail.com — msn adresim ama ne yazık ki sadece bazı akşamlar online … tüm arkadaşlarım ekleyebilirler … bede diğer arkadaşların msnlerini bu akşam ekleyeceğim.

arkadaşlar miralay yakışıklıymış bide fuar daki kızlar muhabbet sırasın da bizim sıtandın çevresin de dolaşıp duruyor du .kızlar miralaya bi şey sormak istiyor ama benim anladığım kadarıyla çelik çomak ne anlasın kızlar .o zaman anladım saten bu meslek meslek değil miralay kardeşim .:slight_smile:

Miralay Bey’e “Deneyimli Üye” demeyelim o zaman!!! “Yaşuklu Üye” olsun :slight_smile:

Değerli üyelerimiz bir çok inşaat sektörü mensubu gibi bende çok yoğunum. Hatta öyleki istanbulda ikamet etmekle birlikte pazartesi bodumda ve bugünde (cuma) bandrımadayım. Bu sebepten buluşma etkinliğine fazla eğilemedim ve sürekli üyelerimizden bu konuda eleştiri alıyorum. Artık inşaat sektörünün en büyük sitesi olarak buluşmanın zamanı gelmiştir diye düşünüyorum. Yavaş yavaş bunu dillendirelim :slight_smile:

:). O sizin güzelliğiniz. Bu arada MahmutAy Bey’den bir buluşma ayarlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz. İstanbulda olursa gelemem ama sağlık olsun. Resimlerinizi beklerim. İyi çalışmalar herkese…

bykoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar miralay yakışıklıymış bide fuar daki kızlar muhabbet sırasın da bizim sıtandın çevresin de dolaşıp duruyor du .kızlar miralaya bi şey sormak istiyor ama benim anladığım kadarıyla çelik çomak ne anlasın kızlar .o zaman anladım saten bu meslek meslek değil miralay kardeşim .

[QUOTE=Miralay;68179]:).

O sizin güzelliğiniz. Bu arada MahmutAy Bey’den bir buluşma ayarlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz. İstanbulda olursa gelemem ama sağlık olsun. Resimlerinizi beklerim. İyi çalışmalar herkese…[/QUOTE]

İltifatların güzelliğine bakın :smiley:

Siz şimdi fuar da uzay kafes i bırakıp iki yakışıklı, bayanların ilgi odağı olmuşsunuzdur. Ablamın düğünü nedeniyle Antalya ya gelemediğimden daha Abdullah Bey le yüzyüze tanışma imkanımız olmadı ama Muzaffer Bey diyorsa doğrudur .:slight_smile: