Statik proje, temelalti kazik vs cizilir, imzalanir

Merhaba, Statik proje, iskele projesi, temel altı kazık, jet grout, çelik projesi, ahşap projesi ve fore kazık projeleri yapıyorum. Herhangi bir yerde çalışmadığım ve kendi işimi yaptığım için zaman sorunum yok. Belediyelere gelme durumu olursa (İstanbul Avrupa yakası)istenilen saatte orda olunur. Ozalit ücretleri firmamıza aittir. Fiyatlar için telefon veya mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 350 adet statik proje modellemesi ve autocad üzerinde pafta düzenlemesi yaptım. Projeleri tasarlarken dayanıklılığın yanında ekonomik boyutu da çok önemlidir. Bunları düşünerek analizi tamamlıyorum. Projeleriniz büyüklüğüne bağlı olarak 1-3 gün içinde teslim edilir. Temel altı kazık, jet grout ve fore kazık çizim ve raporu da hazırlanır ve ayrıca ücretlendirilir. Çelik statik projesi ve ahşap statik projesi hizmetimizde vardır. SAP2000 de modellenip çizimleri hazırlanır. Şahsıma ait İnşaat mühendisleri odasından güncel İTB, SİM ve yine inşaat mühendisleri odasına kayıtlı lisanslı yeni deprem yönetmeliğine uygun STA4CAD v14 ve İSTCAD programlarım bulunmaktadır. İmzasını biz atarız derseniz sadece statik proje analizi, çizimi ve raporu mail ortamıyla gönderilir. Kaşeli-imzalı proje fiyatına göre bunun fiyatı daha düşük olur. Fiyat için arayınız… .Gürkan Polat - İnşaat Mühendisi. Tel. 0 543 357 72 68 / gurkanpolat@gmail.com / gurkanpolat25@hotmail.com Referans için bazı çizimlerim: Yeni deprem yönetmeliğinde projeler yaptım.

Ozalit ve 1 adet noter evrakı ücreti firmamıza aittir. Fiyatlar için telefon veya mail yoluyla ulaşabilirsiniz

Ilanim günceldir.

Ilanim günceldir.

İlanım günceldir

Konu güncellenmiştir.

Maşallah, 4 sene önceki konuyu iyi güncellemişsiniz :)) Tebrikler…