ses izalasyonu

ses izalasyonu hakkında geniş ve detaylı bir bilgiye ihtiyacım war lütfen yardım edin yoksa dersten kalıcam:eek:

en zor izolasyon ses izolasyonudur.
öncelikle degerler alınır ve kac desibelden kaç desbele indirilmesi gerekirliği inceler ve malzeme secimi yapılır
aküstük süngerler, tamponler, bakır levhalar vb malzemeler kullanılrı
maksat ortamdaki sessi yutacak ortam yaratmaktır yerine göre sesin gelme şekline göre değişir
ÜNAL UĞURLU

selem ben yeni üye oldum ısı yalıtımı izalasyonun baş kuralıdır .izalasyon yaparkan kesinlikle havayla su tesisatı temas etmemelidir aksitaktirde hava soğunca tesisattaki suda soğar ve ısı izalasyonunun hiçbir anlamı kalmaz aynışey sıcak hava içinde gereklidir.sardıgın fileksler iki tarafınıda baliilemen lazım.şimdi anlatması çok zor anlatı8lmaz gösterilir özcan izalasyon

Özcan bey aslında güzel bir fotoğraf serisi ile bize gösterebilirsiniz. Çokta güzel olur. Herkese yarar.

Haklısınız güzel bir düşünce hem şirketin tanıtımı hemde yaptığımız işin ne denli kaliteli olduğunu göstermek amaçlı bir çalışma yapmayı düşünüyorum ama yeni üyelik kurduğumuz için sitenin içeriğimi bilemiyorum sanıyorum biraz zaman alacak