sap2000 çizim paylaşımı

merhabalar
kendi çbamla sap2000 öğrenmeye çalışıyorum. Sap2000 datası ve o datalara ait autocad çıktıları arıyorum. sap2000de çıkan sonuçlara göre donatı ve kesitlere nasıl karar verildiğini incelemek istiyorum. Paylaşabilecek birisi olursa çok sevinirim.
Teşekkürler

arkadaşım data bulman var ya büyük olay. kimse datasını paylaşmıyor. herkes bu programı öğrenecek diye korkuyorlar herhalde. burada forumda ahkam keserek kendi egolarını tatmin ediyorlar. çizim konusu ise maalesef sap çizim yapmaz. analiz programıdır.
sağlıcakla.

[QUOTE=falconado;66251]arkadaşım data bulman var ya büyük olay. kimse datasını paylaşmıyor. herkes bu programı öğrenecek diye korkuyorlar herhalde. burada forumda ahkam keserek kendi egolarını tatmin ediyorlar. çizim konusu ise maalesef sap çizim yapmaz. analiz programıdır.
sağlıcakla.[/QUOTE]

???

Sorulan soruları formdaki tüm arkadaşlar, bilgi paylaşıldıkça çoğalır prensibi ile paylaşıyorlar. Bu yorumunuz ağır olmuş.

Sayın Zamora size özel mesaj gönderemiyorum. Bir sorun var sanırım.

[quote=falconado;66251]arkadaşım data bulman var ya büyük olay. kimse datasını paylaşmıyor. herkes bu programı öğrenecek diye korkuyorlar herhalde. burada forumda ahkam keserek kendi egolarını tatmin ediyorlar. çizim konusu ise maalesef sap çizim yapmaz. analiz programıdır.
sağlıcakla.[/quote]

Sap2000 de çözümlenmiş dosyayı kimden istedin de vermedi sana??? :cool:

sap 2000 de malzeme tanımlarken yeni versiyonlarda birde effective yield stress var bu değerleri nerede bulabilirim bir çok çelik kitabı karıştırdım ama bulamadım yardımcı olursan sevinirim

Computers & Engineering:: SAP2000 Havuzu