Pile integrity test

Öncelikle herkese iyi çalışmalar diliyorum…

Benim, acil olmakla birlikte, Pile Integrity Test raporuna ihtiyacım var. Bu raporu sadece örnek teşkil etmesi için istiyorum. İngilizce hazırlanmış bir rapor gerekiyor fakat elinizde yoksa Türkçe olan bir raporu da elimden geldiğince çeviririm. Vaktinizi ayırdığınız için şimdiden teşekkür ederim.

5 gün önce yazmıştım fakat kimse bu konuda bana yardımcı olmuyor. Halbuki mutlaka elinde böyle bir rapor olan vardır.
Acaba ben mi yanlış bir yerde konu açtım veya eksik bir şey mi yaptım diye düşünüyorum. Kötü niyetli veya hazıra konmak gibi bir düşüncem de asla olamaz, sadece daha önce de belirttiğim gibi örnek teşkil etmesi için istemiştim. Neyse, herkese iyi çalışmalar…

Öncelikle malesef ki İnşaat Mühendisliği paylaşım konusunda henüz iyi bir konum yakalayabilmiş değil. Burası çok aktif değil malesef. Elinde olan ve gören olursa da paylaşır. Fakat Google üzerinden araştırarak zannediyorum ki yabancı kaynaklarda bulabilirsiniz.

Konu hakkında bilgim yok. Örnek rapor nasıldır bilmiyorum. Fakat böyle bir kaynak mevcut: http://www.vulcanhammer.net/geotechnical/loadtestinghandbook.pdf

Öncelikle ilginize teşekkür ederim.
Umarım istediğim gibi bir kaynak bulabilir ve ben burada paylaşabilirim.