Pasif olarak çalışacak inşaat mühendisi ve mimar ihtiyacı.

Tekirdağ / Çerkezköy’de faaliyet göstgeren Proje şirketimizde imzasını kullanabileceğimiz, İnşaat Mühendisi ve Mimarlar aranmaktadır.

İletişim: cozcelik1@hotmail.com

ne kadar veriyorsunuz? :smiley:

etik değil… İnşaat mühendisi açlıktan ölsede böyle bişeyi kabul etmemeli… bu benim şahsi düşüncem. Ben İnşaat Mühendisiyim katil değilim…

Yani siz mühendis değilsiniz projeleri kendiniz çözüp birisine imzalatacaksınız…
İşte bu zihniyet ve malesef bunlara maşa olan meslektaşlarımız yüzüden meslek bu ülkede bu hale geldi…

Utanç verici bir ilan.Pişkin pişkinde yazmışlar bir de.

Vay be memleketim ne hale gelmis…Eskiden bunun bile bir adabi vardi.

ne kadar çirkin bir ilan.yazık hiç sıkılmadan böyle yazıyorlar.

utanmadan kullanacağımız yazmışlar bir de… kendinizi kullandırmayın arkadaşlar

neci oldukları bile belli değil banlayacaksın bunları buradan bir daha yazamayacaklar.

Hayır … birde kendini satılığa çıkartana ne demeli.Bu kesin meslektaş falan değildir herhalde…

kardeşim sen ordan güzel diyorsunda herkes emir kulu parayı veren konuşuyor etik değil evet ama büyüklerimiz öyle düşünmüyor.

Meslek odalarının yıllardır hiçbir konuda üyelerine ve memlekete bir şey verememiş olması bu ülkede mühendislik ve mimarlık anlamında sesini duyuramamış olması nedeniyle,mühendislik ve mimarlığın bu denli düştüğü, aşikar ki -bu tarz olaylar yaşanmış belli- insanlar artık mühendis ve mimar imzalarını ilan yoluyla ister olmuşlar.

Yüzsüzlüğün de bu kadarı…

isterseniz size imzasını kaşe yaptırıp versin o zaman yanınıza gelmesine de gerek yok sıkıldıkça basarsınız

Öyle yapanların olduğunu bizzat kendi gözümle gördüğüm için yorumunuzu hiç garipsemedim nedense…

İnşaat kalıp Demir işleriniz temelden çatıya malzemeli işçilikli yapılır çatı tadilatı çatı işleriniz yapılır 5415415966

Ankara ve çevresi