Müstakil EV Konya Kulu`da...

Merhaba Arkadaslar,

Konya Kulu`da 1000 Metrekare Arsamda Mustakil Ev yapmak istiyorum, ev Betonarme olacak.

Zemin Kat : Fazla Yüksek olmiyacak 1,85 m - Garaj ( 6m x 5m ), Oda ( 2,5 m x 5,25 m ) ve Kazan Dairesi ( 5,25 m x 2,25 m)

1. Kat : 3+1 Toplam 120 Metrekare

Kendim yurtdisinda kaldigim icin ev anahtar teslim olacak. Sizden istedigim fiyat ne kadar olur ve nekadar zaman biter? Ilgilenen arkadaslara kendim yaptigim plandan resim gönderebilirim.

Lütfen sadece ilgenen yazsin .

Simdiden herkese tesekkürler…

arayın görüşelim 0537 283 11 87

Bu siteden acaba is alan varmi diye cok merak ediyorum. Cogu cevapta arayin görüselim yaziyor.

anahtar teslimi 700 mekrekarsei

enfazla 2 ay plan resul_bekiroglu@hotmail.com gönderiniz konyada işmiz var sizin işinizide yaparız

Merhaba ilgilendiginiz icin tesekkür ederim… Daha önce yazdigim gibi kendim yurtdisinda kaliyorum ve 2013 yazinda kendi evimde oturmak istiyorum. 1000 M² lik arsam var. Bu Plani kendim yaptim ve % 100 böyle olacak bisey yok sadece nasil bisey istedimi ifada etmek icin yaptim. Zemin kat garaj, bi oda ve kazan dairesinden olusacak ve cok yüksek olmiyacak 1,85 gibi. Fikirlerinize acik ve calismalarinizda basarilar diliyorum. Mart Sonunda 2 Haftaligina türkiye`ye gelecem ve calismalarin aninda baslamasini istiyorum. Sayin Bekiroglu daha önce yaptiginiz bu tip mustakil ev varmi? Varsa resim gönderebilirmisiniz?

Sizin hesaba göre cikacak olan fiyat:

Zemin Kati : 54,94 M²

1. Kat 120,75 M²

TOPLAM : 175,69 x 700 TL = 122.983 TL

Garaj`siz olsa : 120,75 x 700 TL = 84.525 TL

Tabiki bi yukari bi asagi olabilir bu fiyat… Hesap dogrumudur?

Tesekkürler

bu tip mustakil ev yoktur

altinda garaj oldugu icin mi mustakil degil?

tel numaranızı veya arayın görüşelim daha detaylı