MS Project Kursları

MS Project eğitimi veren kursları il/ilçe/semt belirterek burada paylaşabilirsiniz

Gelişim Platformu
Esentepe Mah. Gazeteciler Sitesi
Keskinkalem Sok. No:27
Gayrettepe 80310 İstanbul
Telefon
<skype:span onmouseup=“javascript:skype_tb_imgOnOff(this,1,‘0’,false);” class=“skype_tb_injection” onmousedown=“javascript:skype_tb_imgOnOff(this,2,‘0’,false);” id=“softomate_highlight_0” onmouseover=“javascript:skype_tb_imgOnOff(this,1,‘0’,false);” title=“Call this phone number in Turkey with Skype: +902122671080” onclick=“javascript:doRunCMD(‘call’,‘0’,null,0);return false;” onmouseout=“javascript:skype_tb_imgOnOff(this,0,‘0’,false);” context="+90 212 267 10 80"><!-- dropdown part with flag --><skype:span class=“skype_tb_imgA_stat” id=“skype_tb_droppart_0” title=“This is a Turkey phone number. The country code cannot be changed.” style="" --="" hiddable="" image,="" flag:=""><!----><skype:span class=“skype_tb_imgFlag” id=“skype_tb_img_f0” style=""></skype:span></skype:span><!-- number part: resizable --><skype:span class=“skype_tb_injectionIn” id=“skype_tb_text0” style=""><!-- self number: resizable --><skype:span class=“skype_tb_innerText” id=“skype_tb_innerText0”>+90 212 267 10 80</skype:span> </skype:span><!-- right number: image --><skype:span class=“skype_tb_imgR” id=“skype_tb_img_r0” style=""></skype:span></skype:span>
Fax
<skype:span onmouseup=“javascript:skype_tb_imgOnOff(this,1,‘1’,false);” class=“skype_tb_injection” onmousedown=“javascript:skype_tb_imgOnOff(this,2,‘1’,false);” id=“softomate_highlight_1” onmouseover=“javascript:skype_tb_imgOnOff(this,1,‘1’,false);” title=“Call this phone number in Turkey with Skype: +902122670865” onclick=“javascript:doRunCMD(‘call’,‘1’,null,0);return false;” onmouseout=“javascript:skype_tb_imgOnOff(this,0,‘1’,false);” context="+90 212 267 08 65"><!-- dropdown part with flag --><skype:span class=“skype_tb_imgA_stat” id=“skype_tb_droppart_1” title=“This is a Turkey phone number. The country code cannot be changed.” style="" --="" hiddable="" image,="" flag:=""><!----><skype:span class=“skype_tb_imgFlag” id=“skype_tb_img_f1” style=""></skype:span></skype:span><!-- number part: resizable --><skype:span class=“skype_tb_injectionIn” id=“skype_tb_text1” style=""><!-- self number: resizable --><skype:span class=“skype_tb_innerText” id=“skype_tb_innerText1”>+90 212 267 08 65</skype:span> </skype:span><!-- right number: image --><skype:span class=“skype_tb_imgR” id=“skype_tb_img_r1” style=""></skype:span></skype:span>
İletişim için: iletisim@gelisimplatformu.org

GP krokisini görmek için tıklayın.

www.gelisimplatformu.org

[LEFT] [SIZE=2]BiYMED Danışmanlık Eğitim Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri
[/SIZE][/LEFT]

[LEFT] Cemal Bey Cad. 1. Turgut Reis Çıkmazı,
Temel Apt. No:5/1
Maltepe / İSTANBUL
osmanbedel@biymed.com

http://www.biymed.com

[/LEFT]

İSTANBUL KURUMSAL GELİŞİM
DANIŞMANLIK EĞİTİM ve REKLAM HİZMETLERİ TİC. LTD.ŞTİ.

GARDENYA - 7/1 Plaza (Konut Girişi) Kat:20 / No:120
Ataşehir, 34758
ISTANBUL
Tel : 216-456 6050 - 51
Faks: 216-455 5615
E-posta:

abdullahg@projeyonetimi.com

gokremtekir@projeyonetimi.com

Kroki:

Acaba ankarada msproject kursu veren bir yer biliyormusunuz?

Arkadaşlar acaba Ankara da Ms project veya primavera kursu veren bir yer yada bu programları nasıl öğrenebileceğimi bilen var mı?

Merhaba,

Ankara’da Makina Y. Müh.'den temel düzeyde MS Project dersi anlatılır.İletişim için:

Tel: 0532 5486098

Merhaba. İzmir’de MS Project kursu veya özel ders alabileceğim adres veya kişiler var mı?
Teşekkürler!

arkadaslar konyada ms project primevera kursu varmı?

Ankara’da bu ay sonuna doğru www.projeyonetimi.com tarafından proje yönetimi dahilinde Ms project kursu verilecek. Kurs Maltepe’de bir otelde olacak sanırım. Detaylı bilgi için siteye bakmanızı öneririm.

www.3d-linebilisim.com
Adres:
3D-LINE BİLİŞİM AKADEMİSİ
Barbaros Bulvarı Yıldız Mahallesi Eski Yıldız Caddesi
Deniz İş Merkezi No:20/2 Beşiktaş / İSTANBUL
Tel-1-: +90 212-258 80 90
Tel-2-: +90 212-258 89 09
Gsm: +90 541-330 54 63
+90 541-3D LİNE
E-Posta: info@3d-linebilisim.com
Msn >>>
info@3d-linebilisim.com

uzun zamandir ben de ankara da primavera kursu ariyorum, sonunda buldum ancak cogunluk saglanmadan acilmayacak.ilgilenenler varsa kursla ilgili linki ekliyorum.su anda kurs sitesinde primavera kursundan bahsedilmemektedir.aldigim bilgiye gore en kisa zamanda ekleyeceklerini soylediler.bu nedenle telefonla bilgi aliniz.
0312 430 52 54
0552 430 52 54
Atatürk Bulvarı No:53/5 Kızılay/ANKARA (Sıhhıye Orduevi karşısı)
3DS MAX KURSU, AUTOCAD KURSU, GRAFIKERLIK KURSU, WEB TASARIM KURSU, WEB YAZILIM, SAP2000, STA4 CAD, KURSU, XSTEEL, CATIA, SOLIDWORKS, 3D MAX, KURSU, STACAD KURSU, CAD CAM, KURSU, ARCHICAD, REVIT, KURSLARI, WEB PROGRAMLAMA DERSİ MİMTEK DERSHANESİ

Uzun süredir araştırıyorum ama bulamadım Ankara da Ms Project kursu veren bir kurum varsa lütfen bilgilendiriniz…

YONETIM ACADEMIA
Örnek Projelerle Uygulamalı Ms Project Kursu - Her ay düzenli eğitim [Istanbul, Izmir, Ankara, Bursa]
Kişiye özel ve kurum bazında özel uygulama ve kurslar
Tel : 224-224 70 08
Muti Is Merkezi
Fomara-Bursa
www.msprojectmanagement.org
Yönetim Academia (yonetimacademia c o m )
www.yonetimacademia.com

On Kayıt :

Tel : 224-224 70 08

[COLOR=“red”]ANKARA TEKNİK AKADEMİ BİLGİSAYAR KURSU[/COLOR]
HER TÜRLÜ TEKNİK EĞİTİM DERSLERİ VERİLİR
*AUTOCAD
-SOLİD WORKS
*MS PROJECT

*3DsMAX
*PRİMAVERA

ve diğer tüm teknik bilgisayar kursları tecrübeli hocalar tarafından uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla hizmetinizde.

tel:0 312 231 83 02
cep: 0 507 965 04 90

adres: yeşilırmak sok. oğuz apt. no:8/7 demirtepe-Çankaya/ANKARA

Arkadaşlar,
Project 2007 eğitim semineri (Türkçe) (haftasonu 2 gün), Ankara MMO’da bu ay içerisinde (Nisan) açılacak. Diğer illerde de olabilir (İstanbul hariç), iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.
Bilgilerinize.
http://www.ismetkocaman.com

İstanbul-Ankara-İzmir-Bursa
MS Project Kursu

Az kişiyle doğrudan ve proje uygulamalı eğitim verilmektedir.

msprojectdersleri.com da 2 arkadaşımla beraber 60 tl ye öğrendik adam başı 30 tl ye geldi hemde çok kapsamlı anlatılmış yalnız ekranı tam hale getirip ve kulaklık kullanmanız lazım, başka dersler de var başarılı proje örnekleri falan konmuş.

Arkadaşlar,

Project 2007 eğitim semineri (Türkçe - 3 gün), Kocaeli MMO’da Haziran ayı sonunda açılacak. Oda ile iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Selamlar.

www.msprojectdersleri.com da, web de ders videoları var kargo ile de dvd gönderiyorlar hem proje yönetimin tekniğini hem de ms project in 2007 2010 ve 2013 versiyonları var inşaat makina yazılım sektörleri için dvd de örnek projeler de konulmuş geçen sene aldım ara sıra unuttuğum konularda siteden iş yerinde baktığım oluyor kullanışlı bir site