Milay Köprüsü

insan ne diyeceğini şaşırıyor valla:) tek kelime ile muhteşem…

muhteşem yapı gercekten gözlerı kamaşıyo insanın…

çok güzel insanın böyle birşey yapası geliyor

Bana çok gerekli bir köprüymüş gibi gelmedi zira Türkiye’de bu tarz bir sürü coğrafi alan mevcut ama yapı kötü demiyorum yanlış anlaşılmasın mükemmel bir tasarıma sahip…

Ferrari de yakışmış yanına ama…

Yolun şahıyla, yolcuların şahı birarada…

wışşşş

sen ne tatlı şeysin öyle…

Masaüstü resmi olarak kullanayım azıcık , gözümüz gönlümüz açılsın.:slight_smile: :wink:

Salih abi :slight_smile:

[b][i][QUOTE=Salih PEHLİVAN;36559][COLOR=“Navy”]wışşşş

sen ne tatlı şeysin öyle…

Masaüstü resmi olarak kullanayım azıcık , gözümüz gönlümüz açılsın.:slight_smile: ;)[/QUOTE]

Bu tepki ferrari içindi sanırım…:D:D

Gercekten cok guzel goruntuler bunlar ilk yapıldıgı zaman gormustum insan tekrar tekrar bakmak istiyor.

Saygılarımla…

İyi Çalışmalar…[/COLOR][/i][/b]

Harkulade bir yapı…

MUHTEŞEM bir yapı

gerçekten muhteşem bir eser.biz türklerin de kendi köprümüzün kendimizin yapacağı zaman gelir inşallah

gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum

arkadaşlar ben göremiyorum o muhteşem yapıları nasıl görebilirim.

8 ay de calisma bize nasip oldu zaten full kontrolumuz altinda idi okadar da buyutulecek bir proje degil bizim ulkemizinde ihtiyaci var ankaradan- ERZURUM dan kars a iran a kadar ne viadugler cikar ama kisisel menfaatler engelliyor belki bizim gorme sansimiz olmasada genc kardeslerimin imzalarina herzaman ihtiyac duyulacak bir proje mutlak yapilmasi gerek
selametle

8 ay de calisma bize nasip oldu zaten full kontrolumuz altinda idi okadar da buyutulecek bir proje degil bizim ulkemizinde ihtiyaci var ankaradan- ERZURUM dan kars a iran a kadar ne viadugler cikar ama kisisel menfaatler engelliyor belki bizim gorme sansimiz olmasada genc kardeslerimin imzalarina herzaman ihtiyac duyulacak bir proje mutlak yapilmasi gerek fransizlar reklami cok sever fotoda animasyonda uzmanlar is guzelde o kadrda buyutulecek sey degil diye dusunmekteyim
selametle

Millau bölgesinin genel bir videosu. Son 3 dakika tamamen Millau köprüsünün yapım ve bitimi sonrası görüntüleri var. Alttaki video ise tamemen Millau köprüsüne ait.

//youtu.be/v/SMfJTHY-nxg

//youtu.be/v/QpD-7neTuLg

National Geographic’de bunun belgeseli yayınlanıyor arada. Çıkarsa kaçırmayın derim.

Şahane bir yapı bu ya:)Helal olsun adamlara

:eek: Abi benim yükseklik korkum var koymayın buraya şöyle şeyler

muhteşem bişey