Kredi ile müstakil ev yaptırmak mümkünmü ?

Merhaba, konut kredisi kullanarak (uzun vadeli mortgage gibi) arsamıza müstakil betonerme ev yaptırmak mümkünmü ? Mesela anahtar teslim bir ev yaptırmak istiyoruz ve %20-25 peşin verip geri kalanını kredilendirme şansımız varmı ? Bazı çelik villa ve hatta betonerme inşaat firmaların yaptığını duydum ama siz işi bilenlere daışmayı uygun buldum. Teşekkürler !

Merhaba,

Arsanız imarlı ise 120 aya kadar 0,77 vade ile kredi imkanı sunuyoruz.

Dilerseniz ÇELİK EV olarak inşaatınıza da talip olabiliriz…

Betonerme İnş. olarakmı, yoksa çelik Konts. olarakmı ?

Birde min. peşinat oranı nedir ? Evleriniz de sizin anahtar tesliminden sonra benim yaptıracaklarım varmı ? Mesela Kanalizasyon bağlantısı, elekt. hattı v.s

Yanıt için Teşekkür ederim !

Betonerme ile çelik kont. evlerin farkını anlatan bir dökümanınız yada ulaşabileceğim bir adres varmı ? Avantaj veya dez avantajları gibi…

Merhaba,

Alta linte bulunan örnek müstakil evi Aksaray (Nigde-Aksaray) bagli köyde bulunan arsama yaptirmayi düsünüyorum.
50.000 ila 65.000 TL´sini ÖNDEN ödeyip gerisini taksitlendirmek istemekteyim. Taksitlendirme konusunda yardimci olabilecek isinin UZMANI bankaci aramaktayim. Bu konuda yardimci olabilecek arkadaslarin mesajlarini bekliyorum.

Saygilar.

Örnek müstakil evin link adresi.:

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-90-gunde-teslim-dublex-celik-villa-81033984/detay/

www.muskon.com

Bir sorun bakalım Çelik konstriksiyon veya prefabrik konut yapanlara onlar nerde oturuyor.
Çelik konstiksiyon ve prefabrik konutlar geçici meskan alanlarıdır.
ömürleri 15 yıl civarındadır.
Betoarme konutların ise 50 yıl ve fazlasıdır.
www.muskon.com

Arsanız varsa, Ev kolay.
Arsa Sizden Müstakil Konutunuz bizden.
Projeli, Ruhsatlı, İskanlı, Yapı Denetim Kontrolünde.
Depreme dayanıklı, Enerji tasarruflu.
Anahtar Teslim, Eksiksiz, Kullanıma Hazır.
50 Yıl ve Fazlası Garanti.
www.muskon.com Müstakil Konut Projeleri.

Arsanız varsa, Ev kolay.
Arsa Sizden Müstakil Konutunuz bizden.
Projeli, Ruhsatlı, İskanlı, Yapı Denetim Kontrolünde.
Depreme dayanıklı, Enerji tasarruflu.
Anahtar Teslim, Eksiksiz, Kullanıma Hazır.
50 Yıl ve Fazlası Garanti.
www.muskon.com Müstakil Konut Projeleri.