Klimatherm montalama ürünleri

Merhaba arkadaşlar,

Klimatherm dış cephe montalama ürünleri nasıldır kullanışlı olur mu?

DYO’nun dış cephe malzemeleri üreten bir kuruluşu diye biliyorum.

Mantolamada nasıldır önerileriniz nedir.

4 cm eps karbon malzemesi ve yapıştırıcı-file-boyası nasıldır kullanan veya bilgisi olan varsa

görüşlerini yazarsa sevinirim .

mrbalar efendım bende mantolama alçi boya alipan ve kısacası tüm dekorasyon tadiat işlerinin uygulamamasını yapmaktayiz klimarhrem diyo mantolama paket sistemıdır kaliteli malzeme tafsiye ederım varsa mantolama iiniz ize uygun fiyata yapabiliriz tabi referans ve tecrübelerımıze dahilinde hizmetınızdeyiz

abdullah 05078441705 iyi çalışmalar dilerız

mrbalar efendım bende mantolama alçi boya alipan ve kısacası tüm dekorasyon tadiat işlerinin uygulamamasını yapmaktayiz klimarhrem diyo mantolama paket sistemıdır kaliteli malzeme tafsiye ederım varsa mantolama iiniz ize uygun fiyata yapabiliriz tabi referans ve tecrübelerımıze dahilinde hizmetınızdeyiz

abdullah 05078441705 iyi çalışmalar dilerız

Merhaba ;

Sn chn_ylmz size dış cephe mantolama ürünü olarak kullandığımız bir markayı öneriyoruz, MANTO PLATE uygulaması kolay ve binaya bindirdiği yük çok azdır, Tamamen türk malıdır. Ürün tek işlem’de 5 çözüm sunmaktadır yanmaz özelliği sayesinde aynı anda yangın yalıtımınıda sağlamış oluyorsunuz.

ısı yalıtım konusunda ürünün daha detaylı bilgilerini http://www.isiyalitim.org adresinden öğrenebilirsiniz. Fİrma iletişim bilgileri de mevcuttur iyi çalışmalar dileriz.