Kış bahçesi ısıtma|karbonik zeminden ısıtma

KARBONİK FİLM İLE KIŞ BAHÇESİ ZEMİN ISITMA - www.karbonisitici.com

Karbonik filmle zemin ısıtma kullanılan kapalı balkonlarda yada kış bahçelerinde de uygulanabilir. Sistem uygulamasından sonra üzeri halı , parke yada pvc döşeme ile kapatılır.Zemine istediğiniz döşemeyi uygulayabilirsiniz…Karbon film altına, 6 mm kalınlığında özel alüminyum folyolu yalıtım döşemekteyiz,üzeri 200 mikron aluminyum kaplı bu malzeme hem ısı yalıtımı sağlar ,hemde alev durdurma özelliği vardır.

Kapalı balkon yada kış bahçesi zemin ısıtma sistemlerinde duvar tipi termostatla sistemlerin sıcaklıkları kontrol altında tutulur.

Termostatlarımız yer sensörlü olarak çalışmakta olup zemin sıcaklığı 45 C kadar ısıtılabilir.

Kullanılan balkon yada kış bahçeleri için çok pratik bir uygulamadır.

Genellikle uygulaması, ekibimiz tarafından 1 günde tamamlanır.

Eğer küçük bir balkonunuz yada kış bahçeniz varsa sizin ölçülerinize göre karbonik ısıtma filmlerimizi hazırlayıp kargo ile ulaştırıyoruz.


Karbon Film Isıtıcı;

Avantajları

Karbon-metal karışımı bir yüksek teknoloji ürünüdür. Isı kaynağı tüm yüzey olduğu için, her noktasında bir dakika içinde aynı sıcaklık elde edilir.

Homojen ısı dağılımı vardır. Diğer yerden ısıtma sistemlerinden farklı olarak Karbonik Isıtıcı Filmler yüzeydeki bazı yerleri sıcak, bazı yerleri serin bırakmaz.

Çizilme, delinme, yırtılmaya karşı çok daha dayanıklıdır. Ulaşılan sıcaklık çok yüksek olmadığı ve döşeme altına saklandığı için, ürün yıpranmamakta ve ürettiği ısıdan etkilenmemektedir. Bu nedenle Karbonik Isıtıcı Filmlerinin ömür sınırı yoktur.

Çok ince olması ve basit montajı sayesinde, uygulama son derece kolay ve konforludur.

Su basmasından etkilenmez

Klasik ısıtma sistemleri önce havayı sonra insanı ısıtırken, Karbonik Isıtıcı Filmleri önce insanı ısıtır. Bu nedenle, klasik ısıtma sistemlerine göre % 30–50 arasında daha az enerji kullanır.

Ürünün Far Infrared olması romatizmal hastalıklara iyi gelir. Toz biriktirmez özelliği ile anti- alerjiktir.

Yapılan incelemelerde “far infrared” ısının toz böceklerini (mite) ve bakterileri azalttığı görülmüştür.

Far infrared ısı, insanın yaydığı ısı ile aynı frekanstadır. Her ikisinde de ısı kaynağı karbondur.

Taş 10 dakika parke 5 dakika halı 3 dakika da ısınır.

Detaylı bilgi: www.karbonisitici.com