Kediler

,

Bazen Ne Kadar korksamda Miniklerin Sewimli olduklarını Düşünüyorum…:slight_smile:
Teşekkürler…

Ben onları yerim yerim ! Kuzular bir kediler iki.

: ) Çok tatlılar ya. Kediler benim en büyük mutluluğumdur. Onlarla oynamak, zaman geçirmek, mükemmel bir duygu. Yavrular özellikle o kadar sevimliler ki. Ne kadar dertli olsam da bunlar beni mutlu eder. Bazen yatarlar böyle ayağımın üstünde veya kucağımda, o zaman ben hepten bir garip olurum : )

Bir kedi ile oynamanın en güzel yollarından birisi:

Karşısına büyük boy bir ayna koyup,aynaya doğru birşey atmak.Aynaya çarpıp geri dönen şeyi asla kavrayamıyor. Gidip arkasına bakıyor.İnsan gülmekten kırılıyor.

Şu an gülmekten kırıldım bile : ) Çok meraklılar bir de bunlar ya.

Bir de yorgandan çıkan ayak başparmağına dayanamıyorlar:)

Heyyyy bir kedi gördüm sankim :wink:

ben de bunu istiyorum gören duyan haber versin :wink:

Görsem de haber vermem ki : ) Ben severim : )Bugün el kadar bir kedi gördüm. Sevdim biraz kaçtı, yoksa alıcaktım eve. Hava da çok rüzgarlı bugün, hatta yürüyemiyorum, uçuracak gibi. Kaçmasaydı keşke, uğraştım ama yok, gelmedi.

Kaçan kedi yakalandı. Bir kedi hırpalamış bunu, yüzü gözü kan olmuş. Aldım eve. Dolanıyor şimdi. Süt içiyor garibim. Havada çok rüzgarlı, veterinere de götürmem lazım. Bakalım ne olacak.

kediler her nekadar da nankör olarak tanımlansa da;bence insanın sıcaklığını hisseden tek varlıklar…bu arada 7.ci kedi çok tatlı.küçücükkkk:)

Daha önce yayınlamıştım ama olsun işte benim favorim:)

Sayın angela, çok teşekkürler, iyi güldürdünüz beni. Süper bir şeymiş : ) Çok hoş. Karate biliyorum : ) Kahkahalar attırdınız bana sağolun.

Bunlarda bizim kediciklerimiz:D

[IMGL]http://img126.imageshack.us/img126/9017/goruntu026rb7.th.jpg[/IMGL]

[quote=Ç.ÇALIK;61036]Bunlarda bizim kediciklerimiz:D

[imgl]http://img126.imageshack.us/img126/9017/goruntu026rb7.th.jpg[/imgl]
[/quote]

[b]Ne güzel kedicikler onlar : )

Mimarım en çok dikkatimi oradaki Garfield çekti. Bizim ailenin maskotuydu o : ) Sonra çok sevdiğim bir insana hediye ettim. Annem soruyordu o sıralar, “Ya bu Garfield ı gördün mü, nereye gitti” diye : ) Çok tatlı şeydi, böyle sıkıyordum boğazını, kafayı faln döndürüyordum, hep sırıtıyor ya. bir acayip valla. Anlatamıyorum şimdi, yaşamak lazım derler ya, öyle bir şey sanırım.

Tanıştırayım;[/b]

Ne yapar acaba kendisi , özledim valla .

-Beyyyy ! Havluyu getirir misin ?

-Bu nasıl yakalanıyor du yaw ?Öğretmende anlattıydı ama…

-Al şu sol kroşeyide !!! Sen beni ağaca tırmandırtmıştın.Unuttum mu sandın !!!

Süt var mı ?

PİSİLER VADİSİ PUSU
-Amanin cik cik, sen ne tatlı şeysin öyle !

Bunlarda benden;
Nankör mankör ama o kadar sevimli ve o kadar insanı dinlediriyorlar ki, hele sırtını sıvazladığında hırrr-kurrr hırrr kurrr diye ses çıkarması şımarık şımarık ayaklarınıza dolanması yok mu?

geotech, ilk resimdeki kedi benim evimdeki kedimin tıpkısının aynısı valla :slight_smile: