Kazakistan'da çalışmak

Arkadaşlar birkaç hafta sonra Kazakistan’a çalışmaya gidiyorum…İnşaat mühendisiyim, 1,5 yıllık iş tecrübem var( 5 yıldızlı bir otel inşaatı)
Firma Sembol İnşaat.Gideceğim şehir büyük ihtimalle Astana olacak.
Bilgisi, tecrübesi ve önerisi olan arkadaşlar paylaşırlarsa sevinirim.
Herkese iyi çalışmalar…

bende cuma günü almatı ya gidecem… gidince ne gibi şeyler lazım olacak buraya yazarım:)

CEYLAN İNSAAT MAASLARI ODEMİYOR ! BEN DAHIL PEK COK KISININ MAASLARI KALDI ! sembol ve baytur saglam ! digerlerine itibar etmeyin.

Astana bes para etmez bir sehir ! koyden beter… alma-ataya gidecek olanlar sansli :slight_smile:

Ben almaatada 2,5 ay çalıştım.Kazak işçiler çok problemli.Çalıştıramıyorsunuz bir türlü. Kazak insanları bana çok soğuk gelmişti.İnsan kendini bir türlü güvende hissedemiyor. hayat çok pahalı.hele ev kiraları uçmuş.Şahsen tekrar orada çalışmak istemiyorum.Tavsiyede etmem. Oradaki Türkler kadınlara çok düşkün. İçki ve sigara çok tüketiliyor.Bir takım değerlerini muhafaza etmek isteyenler kesinlikle gitmesin.

senbol inşaat sağlam astana stadyumunda çalıştık onlarla hala devam ediyoruz umarım astanayı seversiniz.

arkadaşlar ceylan inşaat nasıl acaba bilgisi olan varmı bayramdan sonra gideceğim olimpiyat tatil köyü projesi için

olimpiyat köyü kurma çalışmaları ve ceylan inşaat hakında bilgisi olan yokmu arkadaşlar