kalıbın metre fıyatı

kalıbın metre fıyatı duz ölçu olarak ne kadaardır bıde kırık ölçu olarak bıde kalıp demır fıyatı arkadaşlardan bılgı almak ısterım saygılar.teşekur ederım .

http://www.birimfiyat.com/ sitesini kullanabilirsiniz.

iyi bir fiyat alabilmek için kalıbın tipini bilmek lazım hangi tür kalıp kullanılıyor, vinç varmı yokmu ,işçilik mi malzeme mi soruyorsun bunlar fiyatı etkiler.
endüstriyel kalıp düz ölçü vinç yardımlı 8 ytl ye işçilik yaptırısın ,malzeme fiyatlarını kalıp firmalarından alman lazım

düz ölçü m2 fiyatı : 22-25 YTL (sigorta,sarf malzemeler,yemek vs dahil değil). herşey dahil olursa (sigorta,yemek,sarf malzemeleri vs m2 ye 8 milyon ilave gelir)
kırık ölçü m2 fiyatı :12-15 YTL (sigorta,sarf malzemeleri,yemek vs dahil değil) herşey dahil olursa m2 ye 5 milyon ilave gelir.

24.le 25 tl arası

abi piyasayı öldürdünüz ya ayıp etmeyin… ben daha yeni 32 ytl ye aldım 25 ytle yapılan işçiliği çok merak ediyorum ne yövmiye veriyorsunuz siz yaa ilginç valla

abi piyasayı öldürdünüz ya ayıp etmeyin… ben daha yeni 32 ytl ye aldım 25 ytle yapılan işçiliği çok merak ediyorum ne yövmiye veriyorsunuz siz yaa ilginç valla bunun demircisi var duvarcısı