İzmir Fotoğrafları YarışMaSı (8-10 Ocak 2009)

            [LEFT]   

[/LEFT]
          [b]Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) İzmir İl Koordinasyon Kurulu Tarafından, 8-10 Ocak 2009 Tarihlerinde Düzenlenecek TMMOB İzmir Kent Sempozyumu Kapsamında Fotoğraf Yarışması Yapılacak.[/b]

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) İzmir İl Koordinasyon Kurulu tarafından, 8-10 Ocak 2009 tarihlerinde düzenlenecek TMMOB İzmir Kent Sempozyumu kapsamında fotoğraf yarışması yapılacak.
‘Fotoğraflarda İzmir’ adlı yarışmanın amacı, tarihi, doğal, kültürel dokusuyla ve problem alanlarıyla İzmir’i ele alan fotoğraflardan günümüze ait bir şehir belleği oluşturmak şeklinde belirlendi.

Yarışmacılar, İzmir’i her yönüyle anlatan fotoğraflarla katılabilecek.

Amatör ve profesyonel herkese açık olan yarışmanın birincilik, ikincilik, üçüncülük ve mansiyon ödüllerinin yanı sıra mühendis ve mimar kökenli fotoğraf sanatçılarına jüri özel ödülü bulunuyor.

Ayrıca yarışmaya katılan mimarlık ve mühendislik fakültesi öğrencilerinin seçilen eserlerine de destekleme ödülü verilecek.

Birinci 2 bin, ikinci bin 500, üçüncü bin YTL alacak. Ayrıca jüri özel ödülü olarak bin, mansiyon ve destekleme ödüllerine de toplam bin 350 YTL verilecek.

Son müracaat tarihi 18 Aralık 2008 olan yarışmayla ilgili ayrıntı bilgi, ‘www.imoizmir.org.tr/iks/yarisma’ adresinden alınabiliyor.