İstanbul Grubu İÇİn Toplanalim Ve Organİze Olalim

merhaba arkadaşlar;
ben istanbulda çalışıyor ve ikamet ediyorum.
bu yapı danışmanlığı için gruplaşmak isteyen arkadaşlarla iletişim kurmak ve toplanmak ve bu arkadaşlarla organize olmak isterim.
site yönetimininde izniyle yada katkılarıyla bir havuz oluşturalım. şehir birliklerinde olan arkadaşların iletişim bilgileri ve uzmanlık alanları yada iş sahalarının olduğu bir arşiv.
organize olmak ve kurumsallaşmak zaman alır ama iyi yaparsak çok yararlı olacaktır.
insaatepoksigokhan@hotmail.com adresim. iletişim kurmak isteyen arkadaşlarımla buradan daha detaylı bilgilerimizi paylaşalım ve aynı çatı altında toplanalım .
bekliyorum arkadaşlar
herkese saygılar

merhaba arkadaşlar
istanbuldaki inşaat konusunda hevesli ve idealist meslektaşlarımla tanışmak konuşmak isterim.
kimseler yokmu?
insaatepoksigokhan@hotmail.com

merhaba arkadaşlar
site yönetimi ayrı bir site yapmış danışmanlık konusu ile ilgili ,
http://www.isagi.net/

buraya üye olunuz ve bu oluşumu büyütelim, istanbullu arkadaşlardan cevap ve iletişim bekliyorum.
herkese selamlar.

:frowning: arkadaşlar, istanbulla arkadaşlar,
neden ses yok?
burada ben liderlik hevesinde olan biri değilim , toparlanalım bişeyler yapalım istiyorum, istanbul en kalabalık en fazla işgücü olan yer arkadaşlar, neredesiniz ? :mad:

maalesef;insanlarda bir vurdumduymazlık var ama:( Allah sonumuzu hayır getire…

haklısın statiker kardeş

bu siteye üye olan arkadaşlar hem lafa geldimi mangalda kül bırakmıyor ama işe geldimi ses seda yok
aynısı sözde ermeni tasarısındada olmuştu.
arkadaşlar, ben dolandırıcı değilim, üç kağıtçı değilim yahu :slight_smile: , şu yapı gelişimi için istanbul ayağında kimler var kimler yok dedik ama maşallah herhalde kimsenin umrunda değil ne meslektaş olmak nede arkadaş olmak nede aynı idealleri paylaşmak.
çok üzüldüm.
:frowning:

arkadaşlar, istanbuldan olan yokmu ???

demin baktım arkadaşlar,ben varım…

Merhaba.Bende istanbulda ikamet etmekteyim.Aralık ayında askerlik görevim için uzunca bir süre buralarda olamıyacağım ama geri döndüğümde bir oluşumun içerisinde olmaktan mutluluk duyarım.
Saygılarımla
Mert Sezer

merhaba arkadaşlar
ben gökhan
iletişimi sıcak tutalım
insaatepoksigokhan@hotmail.com msn ve mail beklerim

istanbulda yaşadım ve istanbul hayranıyım ama şu an istanbulda değilim istanbulda mühendislik gereği işimi yaptım az da olsa tanıdımve kanımca…

BAŞKA İSTANBUL YOK

burda hep mühendis ve mimar arkadaşlarmı var inşaat benim teknik mesleğim değil ama taşeron veya diğer konularda ekibim var inşaat işleri yapıyorum olabilirmi