İnsaatforumu Üyelerinin Masaüstleri Nasıl?Kim Hangi Masaüstü Arka Planını Kullanıyor?

Kim hangi masaüstü arkaplanı kullanıyor ister “prtscn” yaparak ister direk wallpaper’ı imagehost sitelerine yükleyerek(ÖRN: imageshack.us yada imagevenue.com) bizimle paylaşın

Benim sık kullandığım arka planlardan biri bu Birgün projelerimi bu ekranda çizmek dileğiyle;

[b]Benim ki ya Calatrava ya kedi : ) Şu anki masaüstüm ise yine Calatrava nın bir projesinin resmi. Kütüphaneden geçenlerde tüm projelerinin tanıldığı kitap gibi bir şey aldım. Kitap gibi diyorum boyum kadar bir şey : ) Çok da ağır. Oldukça güzel. Hatta param olursa getirtmeyi bile düşünüyorum eBay den : )

Benim Masaüstüm aşağıda. Masaüstümde hiç bir simge olmaz, tamamen boşdur.

[/b]

Masaüstümü bu ne dağınık insanmış yaw dememeniz için yayınlamıyorum:D:D

Benim masaustu resmim en buyuk hayalim ama bakalım Allah buyuk.İnsallah bir gun ulasabilirim.

Saygılarımla…

İyi Çalışmalar…

Genelde Sadelikten yanayımdır …
Benim Masaüstü Resmimde bu : )

genelde kendi çektiğim fotoları koyarım.

[quote=s3vcan;60600]Genelde Sadelikten yanayımdır …
Benim Masaüstü Resmimde bu : )

[/quote]

bu güzelmiş sevcan

M.Kemal Hayalleri istersen hiç işin içine sokmayalım yoksa benim ev ve araba hazır:)

Bugünkü ekranım bu :smiley: yalnız hergün ben eklersem konu bana ait miş gibi görünür : ) zaman zaman oyunlarımdan zaman zaman da sadece deniz dir benim manzaram ve masaüstümde iki obje olur daima zaman zaman yenileri eklenip silinse de onları yeri hiç değişmez … azcık takıntı da var serde ; )

[i][b]TeşekkürLer İsmail Bey :slight_smile:
Biraz Yalnızlığı anlatan Bir Resim ama Bu tip Manzaralar hep hoşuma Gitmiştir.

Haklısınız Hayallere Dalarsak Hiç çıkamayız .Ama İsmail Bey’in Hayali Ewine bayıldım :smiley:

Y.Yıldırım Gibi Bende de Bir takıntı Mevcut :smiley: Her gün Değişen Masaüstü Ekranım Gibi . Aslında Ruh Halime Göre de Değişiyor Diyebiliriz Buna :)[/b][/i]

Bugün aşağıdaki şekilde masaüstüm, zor bulunası bir fotoğraftır. Hayranlıkla bakarım.

Bende masaüstüme hayranlıkla bakarım.dünyanın en güzel eseri:) yani BEN:d

Konu masaüstü resim koymayla alakalı resmin durumuyla değil o yüzden önce resmi koymuş olman lazım…

Bence masa üstünü gözü yormayan ve pc yi ağırlaştırmayan sade bir arka plan resimle bırakmalı masaüstü dosyalarını mızı rahatca bulabilmeli

[b]Benim kullandığım masaüstüde çok sevdiğim bana sanki yalnız kalmanın bazen ne kadar gerekli olduğunu anımsatıyor.

[/b]

aman Allahım , Volkan masaüstü resmin benim masa üstümde olsaydı asla o masaya oturamazdım:) cok depresif:)

The Fountain filminden bir görüntü. O filmi çok ama çok severim ben. Filme ait her şey beni derinden etkiler. Film, müzikleri, filmden görüntüler… Bir ay kadar o resim var ve gerçekten bakınca rahatlıyorum. Aynı şekilde galaksi fotoları, nebulalar da beni çok rahatlatır.