Inşaat işi bizim işimiz

Tüm türkiye genelinde inşaat işleri yapmaktayız,kat karşılığı ve kaba inşaat,anattar teslimi,mantolama, istinat duvarı işleri yapmaktayız arkadaşlar yaptığımız işlerde sorumluluktan hiç kaçmadık işlerinize talibiz fakat ucuz iş diye bir iş yok unutmayalımki hep sıkıntılar ucuzculuktan gelmektedir gerekli tüm sorumlulukları alıp işimizi teslim ederiz.pahalı işte yapmayız amaç ekmek yemek,işinizi biz yapmasakta fikir almak için arayabilirsiniz.0532.511.65.26 kadir öz.

Ben Çanakkale Gökçeada da pansiyon yaptırmak istiyorum. Kafamdaki yapı şu, toplam 3 katlı olacak, 1. ve 2. katta yan yana bitişik nizam 5 adet (2 katta toplam 10 adet) apart pansiyon yapmak. Yani 1 apart yaklaşık 37 m2 olacak X 5 adet yan yana olursa 185 m2 gibi kullanım alanı olan bir yapı oluyor. 2.katıda bu şekilde olacak. 3.katına da kendim oturmak için daire yapmak istiyorum. İç malzemesi orta kalitede olabilir.
Bunun yaklaşık bana maliyeti ne olur bildirebilirseniz çok memnun olurum. Fiyatlandırmayı kat kat ayrı yani 1.kat temel ile şu fiyata, 2.kat ayrı ve 3.kat ayrı yazabilirseniz beni çok memnut etmiş olursunuz.
Cevabınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
İsim: Bilal
Tel: 0 535 793 99 41
mail: userefe67@gmail.com

Yoğun tempodan yorulup sakin bir iş aramak herkezin hakkı fakat 3 aylık bir sezon çok kısa bence yinede siz bilirsiniz