İnşaat bedeli ne olur 10 daire

600-700 bin civari ile işe girecegim halledebilirmiyim elektrık ve tesısat kendı meslegım soyle dıyım ortagım elektrıkcı ben dogalgaz tesısat

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-muhtesem-ultralux-otoparkli-dublex-98745172/detay bu bınayı degerlı bır akrabamız yaptı bu tarz bır bına bu muhıtlerde olmadı levent sanayı mah gultepe veye cekmekoyde bıyer dusunuyorum.Toplam bu tarz 10 daire ne kadara patlar bana teşekkürler yüzde kaç girsem kat karşılıgı kazanırım %50 girdigimi varsayarsak karım ne olur

yuzde kaç kafan çalısırsa kar oranın o kadar olur. Not samimı duşuncem

ama tahmını %50 arsa sahibine verilirse kar yapılırmı

daire satış fıatları m2 1500 tl uzerı ıse kar yaparsınız.

soyle desem 150 m 2 300 bın 2 daıre cıksa olmadı 250 den 500 yapsın dıgerlerıde 150 den gıtse 3 daıre 450 400 de onada 900 bın tl bına malıyetını goz onunde bulundurarak 10 daire 900 bınden ne kadar kar bırakır bu bına bazında

anahtar teslim işiniz yaparız.emre mutlu 0541 7630359

işi ben yapmak istiyorum zaten artık dogalgaz tesısat bana bısey kazandırmıyor kazandırsada bıraz daha fazla kazanmak ıstıyorum arsa benm degıl bu sekılde bır bınayı kac bın tl bıtırebılırım onun yardımını almak ıstıyorum oncelıkle 5 daire arsa sahıbıne kalan 5 daıreyıde ortalama 1 mılyon etse bu fıyat 900 bın tl ıle 1 mılyon 1mılyon 200 bın tl arasında oynar karım ne olur

300 bın tl karınız olur