Hediye Eğitim Çekiliş Sonuçları

Yapısal.net ve Bilişim Eğitim Merkezi işbirliği ile düzenlenen ücretsiz eğitim çekilişi talihlileri belli oldu. Aşağıda ismi bulunan talihliler Bilişim Eğitim Merkezi şubelerini arayarak ücretsiz kayıtlarını yaptırabilirler. Autodesk ve Sta4-CAD Yetkili Eğitim Merkezi olan Bilişim Eğitim Merkezi bu hediye eğitimlerin çekilişlerle verilmeye devam edeceğini bildirdi. Ayrıca Aralık ayından buyana başvuran tüm Yapısal.net üye ve ziyaretçilerine Bilişim Eğitim Merkezi İnsaat Plus Eğitimlerinde 250 TL indirim çeki avantajı sağlanacaktır. Konu ile ilgili başvuru sahiplerine bir sms gelecektir. Bu sms üzerinde de belirtilen 0212 236 5457 numaralı telefondan Beşiktaş Şubesi Sevgi Kılıçaslan ile irtibata geçilerek eğitim
çekini kullanabilirsiniz.

İnşaat Plus Eğitim Paketi içerisinde [b]Microsoft Office Eğitim[/b]i , AutoCAD Eğitimi , Sta4-CAD Eğitimi , Sap2000 Eğitimi , Ms Project Eğitimi gibi tüm inşaat
mühendislerinin hakim olması gereken yazılımlar öğretiliyor. Microsoft
Office eğitimleri sonrasında Microsoft, AutoCAD Eğitimleri sonrasında
Autodesk, Sta4CAD Eğitimleri sonrasında ise STA BİLGİSAYAR onaylı belgelere
sahip olabileceklerdir.

Ayrıntılı bilgi için www.BilisimEgitim.com

Talihliler
Ms Office Eğitimi : Engin Demirel
AutoCAD Eğitimi : Uğur Turnalar
Sap 2000 Eğitimi: Murat Aksoy
Sta4 CAD Eğitimi: Nagihan Özmeriç
Ms Project Eğitim: Serkan Kandemiroğlu

Ewt Bana İndirim Çeki Avantajı Çıkmış :slight_smile:

banada çıkmışşş =)) ama istanbul dışında olmam kötü oldu :frowning:

arkadaşlar bu 250 TL’lik hediye çeki herkese çıkıyor. kandırmasın kimse sizi. bunlar bence pazarlama politikasından başka birşey değil.

bendee sevinmiştimm:P hayret bana ilk defa beleştenn bişiyy çıktıı diyee peki mesela bu sta4 cad kursu ne kadarr normallde bilgisi olan aryıpp soran bii vatandaşş varmı acabaa:)

Zaten amaç çekilişe tüm katılan üyeleri boş göndermemek adına indirim çeki adı altında bağlamak ve ilgi çekmektir…
Ama dikkat edilmelidir ki gelen mesaj dahilinde farkettiyseniz sadece (inşaatPlus) yazmışlar . Bana bu seçenek tek bir kurs değilde tüm inşaat paketi (sap,sta,autocad,xsteel vb) gibi geldi. Böyle büyük bir pakettede 250 TL ne kdr etkili olur tabi kişinin kendisine kalmıştır.

bende sevinmiştim banada çıktı diye:( ama normalde bu kursların tekli fiyatları sanırım 340-360 arası bişeydi paket olunca ne kadar olur bilemiyorum.bu konuda JANSEREY e katılıyorum ilgi çekmek için yapılan bişey ve aralık ayında siteyi ziyaret eden herkese sanırım böle bi indirim çeki hakkı verilmiş…

Casque Beats

Monster Beats

Casque Dr Dre