Forum Hakkında son..

[i][b]Haddim olmadan bu konunun uzerine bu kadar dusuyorum ama bu konuyu acma sebebim sebepsiz yere konunun kilitlenmesi kaldı ki forumun durumunun kotu oldugu ve duzeltilmesi gerektigi yani forumun yararına bir konu olmasına ragmen acılan konunun kilitlenmesi beni uzdu…Bu konu o yuzden acılmıstır bilginiz olsun…

Resim 1

[/b][/i][i][b]

Su an itibariye Resim 1 de görüldüğü üzere foruma giriş yaptım ve bugun acılan ve gorunen o ki gözler onune bir kez daha sermekte…Son acılan 10 konunun 5 tanesinin spam olduğu içerik olarak neler oldugu baslıkla da goruldugu 4 konunun normal konular olup 1 konunun ise her zaman sikayet ettigimiz insaat maliyeti ve proje konusu uzerine oldugu gorulmektedir.Duyarlı bir forum uyesi olarak son kez bu uyarıyı siz forum uyeleri onunde gerekli kişilere iletilmesi uzerine acıyorum…Umarım yanlıs anlasılmam umarım bu son acılan bu konu kilitlenmek yerine daha dikkate alınarak gerekli olusumlarla gerekli adımlarla eski forum havasına burundurecek calismaların baslangıcı olur…

Saygılarımla…[/b][/i]

Spam problemi büyük ölçüde çözüldü. Standard VBulletin login formunu tamamen devre dışı bıraktık. Spam botlari bu sayfayi kullanarak register olup mesaj ekliyorlardi. Üyelik işlemleri artık sadece http://www.yapisal.net/uye-ol üzerinden olacak.

İlginiz, desteginiz ve sabriniz icin çok teşekkurler.