Farklı Pozisyonlar Icin Elemanlar Aranıyor

PROJE KOORDİNATÖRLERİ,
PROJE MÜDÜRLERİ,
PROJE KONTROL MÜHENDİSLERİ VE MİMARLARI,
PLANLAMA VE MALİYET KONTROL SORUMLULARI,
ELEKTRİK KONTROL MÜHENDİSLERİ,
MEKANİK KONTROL MÜHENDİSLERİ.

Entegre Proje Yönetim

İnşaat Yatırım Projelerinde PROJE YÖNETİMİ hizmeti veren firmamızın, genişleyen iş hacmine paralel olarak,
YURT DIŞI’nda KAZAKİSTAN’ın muhtelif bölgelerindeki projeleri ile,
YURT İÇİ’nde İSTANBUL, ANKARA, SAMSUN, KÜTAHYA, KOCAELİ, ADANA, DENİZLİ, ADAPAZARI, ANTALYA
illerinde yönetmekte olduğu projelerinde, aşağıda belirtilen kadrolara görev verilecektir.

PK-PROJE KOORDİNATÖRLERİ

· Eş zamanlı olarak birden fazla Projeyi koordine etme becerisine ve tecrübesine sahip,
· Tercihen Alışveriş Merkezi, Otel ve Ofis Projelerinin İnşaat Yönetimi ve Proje Yönetimi konusunda en az 10 yıl tecrübeli İnşaat Mühendisi veya Mimar.

P1- PROJE MÜDÜRLERİ

· Tercihen Alışveriş Merkezi, Otel ve Ofis Projelerinin İnşaat Yönetimi ve Proje Yönetimi konusunda en az 10 yıl tecrübeli,
· Proje ekibi yönetme tecrübesine sahip,
· Uygulama ve Uygulama Kontrolü konusunda deneyimli İnşaat Mühendisi veya Mimar.

P2- PROJE KONTROL MÜHENDİSLERİ VE MİMARLAR

· Tercihen Alışveriş Merkezi, Otel ve Ofis Projelerinin Tasarım Yönetimi ve Uygulama Kontrolü konusunda en az 3 yıl tecrübeli,
· Uygulama ve/veya Uygulama Kontrolü konusunda deneyimli İnşaat Mühendisi veya Mimar.

P3-PLANLAMA VE MALİYET KONTROL SORUMLULARI

· Tercihen Alışveriş Merkezi, Otel ve Ofis Projelerinin Bütçeleme, Planlama, Doküman Kontrolü, Hakediş ve Maliyet Kontrolü konularında en az 3 yıl tecrübeli,
· MS Project ve/veya Primavera programlarını kullanabilen İnşaat Mühendisi veya Mimar.

P4-ELEKTRİK KONTROL MÜHENDİSLERİ

· Tercihen Alışveriş Merkezi, Otel ve Ofis Projelerinin Tasarım, Bütçeleme, Kalite ve Uygulama Kontrolü, Malzeme-Ekipman Seçimi konularında deneyimli,
· AG/OG, Aydınlatma, Zayıf Akım ve Tesisat konularında en az 5 yıl tecrübeli Elektrik Mühendisi.

P5-MEKANİK KONTROL MÜHENDİSLERİ

· Tercihen Alışveriş Merkezi, Otel ve Ofis Projelerinin Tasarım, Bütçeleme, Kalite ve Uygulama Kontrolü, Malzeme-Ekipman Seçimi konularında deneyimli,
· HVAC, Sıhhi Tesisat, Bina Mekanik Otomasyonu, Yangın Tesisatı, Yangın Yönetmeliği ve NFPA konularında en az 5 yıl tecrübeli Makina Mühendisi.

Tüm adaylarda ileri seviyede İngilizce bilgisi ve PROJE YÖNETİM Kriterleri bilgisi tercih edilecek olup,
Uygulama tecrübesine sahip olunması, MS Office (Word, Excel, Outlook) ve Autocad programlarını kullanabilme şartları aranacaktır.

Adayların özgeçmişlerini, başvuru mektupları ile birlikte, başvurdukları pozisyonu ve şehri belirterek,
15 Mart 2008 tarihine kadar cv@entegreyonetim.com e-mail adresine iletmelerini rica ederiz.

NOT: Tüm başvurular gizli tutulacak olup, pozisyon ve şehir belirtilmeyen başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.
www.entegreyonetim

teşekkürler

21 AĞUSTOS 2007 TARİHİNDE İMO YA KAYDIMI YAPTIRDIM.
TUS İÇİN DAHA NE KADAR ZAMAN GEÇMESİ GEREKİYO
EĞER ZAMANI GELDİYSE
NE GİBİ İŞLEMLER YAPMAM GEREKİYO
BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM.
TEŞEKKÜRLER…

engineer53@hotmail.com