ev yapımı için fiyat

toplam 110 metrekare arsa içinde aşağıda krokisi çizili olan ev yaptırmak istiyorum.bütün projeleri çizili ve belediyeden yakında ruhsat alınacak.bodrum,giriş katı ve birinci kat olmak üzere yapılacak.bodrum aynı zamanda garaj olarak kullanılacak.villa tarzı olmayacak.bana maliyet çıkarabilirmisiniz.kaba inşaat ve kaba sıva ve ince sıva olarak.teşekkürler.

fiyatları demir,tuğla,beton ve işçilik olarak ayrı ayrı verirseniz çok sevinirim.harfiyat çok fazla değil yaklaşık 1,5 metre derinden başlayacak.bodrum/garaj yarısı toprağın altında yarısı toprağın üstünde olacak. eğer tam olarak izah edemediysem özür dilerim…dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım.bursa den fiyat ve telefon numaralarını vermek isteyen olursa mail adresim:
sasevki@gmail.com

Merhaba Fiyattan Ziyede Eger Yaptırmayi Dusunursenız Ben Size Toplam Bir Fiyat Sunayum Taksik Ve Nakıt Secenekleri İle Umarm Eviniz İsatnabuldadır

Msn YsrBdr@Hotmail.com

www.asertoklar.com dan veya yasinertok@hotmail.com dan bilgi alabilirsiniz?

Hafif Çelik yapı sistemi ile evinizin temel betonuda dahil olmak üzere 60gün sonrasında teslim etmek şartı ile m2 si 800 TL den yapmayı taahüt ederim.

                                                          SAYGILARIMLA
                                                          Erbil PEHLİVAN
                                                          0507 260 46 54

en iyisi zin evinizi yukarıdaki arkadaşlar gibi işi bilen birine yaptırın
siz işin hiçbir aşamasından anlamıyosunuz maliyet cıkarmak için oyle bi kroki yeterli olmaz! projeler hazır diyosunuz, projeyi hazırlayan arkadaşlara gidip bu maliyet hesabını yaptırabilirsiniz kolaylıkla. ama onlar para istemişlerdir değilmi:) siz bu işe ne kadar az para verirsem kardayım diyosunuz maliyeti internette birileri hazırlar (???), inşaat başlayıncada usta biliyo zaten teknik eleman gereksiz dersiniz ama ucuz etin yahnisi yenmez derler bilirmisin:) tamam butceniz sınırlı olabilir ama kar etmek istemenizide anlarım ama böylesi önemli teknik bir konuda kendi başınıza iş yapmayın. bir mühendislik firmasına gidin onlar size inşaat aşamasında da yardımcı olur.

her zamanki gibi hocamın bir sözüyle noktalamak istiyorum

“EĞER YAPTIĞINIZ BİNA YIKILACAK OLURSA, ALTINDA SİZ KALIN”

en iyisi evinizi yukarıdaki arkadaşlar gibi işi bilen birine yaptırın
siz işin hiçbir aşamasından anlamıyosunuz maliyet cıkarmak için oyle bi kroki yeterli olmaz! projeler hazır diyosunuz, projeyi hazırlayan arkadaşlara gidip bu maliyet hesabını yaptırabilirsiniz kolaylıkla. ama onlar para istemişlerdir değilmi :)<!–[endif]–> siz bu işe ne kadar az para verirsem kardayım diyosunuz maliyeti internette birileri hazırlar (???), inşaat başlayıncada usta biliyo zaten teknik eleman gereksiz dersiniz ama ucuz etin yahnisi yenmez derler bilirmisin<!–[if gte vml 1]><v:shape id="_x0000_i1026" type="#_x0000_t75" alt="" style=‘width:12pt;height:12pt’> <v:imagedata src=“file:///C:\DOCUME~1\E\LOCALS~1\Temp\msohtml1\01\clip_image001.gif” o:href=“http://www.insaatforumu.com/forum/images/smilies/smile.gif”/> </v:shape><![endif]–><!–[if !vml]–>:)<!–[endif]–> tamam butceniz sınırlı olabilir ama kar etmek istemenizide anlarım ama böylesi önemli teknik bir konuda kendi başınıza iş yapmayın. bir mühendislik firmasına gidin onlar size inşaat aşamasında da yardımcı olur.

her zamanki gibi hocamın bir sözüyle bitireyim.

“EĞER YAPTIĞINIZ BİNA YIKILIRSA, ALTINDA SİZ KALIN”

Proje olmadan maliyet olmaz.Projesiz çıkarılan maliyetler işin maliyeti hakkında sadece bir fikir verir.

çanakkale biga köyünde bulunan arsama tekkatlı betonarme müstakil bir ev yaptırmak istiyorum. Toplam inşaat alanı 100m2’dir. Söz konusu ev köy evi olup ruhsat alınmasına ihtiyaç bulunmamaktadır.

Yapmayı planladığım bu ev ile ilgili;
a) İnşaatın hatasız olması açısından çizdirmeyi istediğim mimari ve detay proje çizimi için ücret ne kadar olur?
b) Evin yaklaşık kaba işçiliği ne olur? Kaba işçilik içinde; temel, beton-demir işçiliği, ısı yalıtımlı dış duvarlar ve iç duvarlar, çatı bulunmaktadır.)
bununla ilgili ortalama fiyat bilgilendirmesi istiyorum malzemeler orta kalite olacak şekilde şimdiden teşekkürler…

0537 283 11 87 ararsanız yardımcı oluruz

0553 233 04 29 inşaatta çözüme ulaştıran numara

m2: 550 tl. mail: projeofisi@yahoo.com

Konu ile iligi soru ve sorunlarınız için .

Müskon - Müstakil Konut Projeleri.

www.muskon.com

Konu ile ilgili soru ve sorunlarınız için

Müskon - Müstakil Konut Projeleri

www.muskon.com

Ankara, Antalya, İzmir, Bursa Müstakil Ev VİLLA Yapımı

[b]http://www.e-villaproje.com sitemizde yer alan yüzlerce projeden seçim yapabilir,

Dilerseniz yalnızca projesini talep edebilirsiniz,

Dilerseniz komple A’dan Z’ye anahtar teslim yapım işini üstlenebiliriz.

İrtibata geçin, tanışalım…

İletişim
Web Adresi : http://www.servilla.net
Web Adresi : http://www.e-villaproje.com[/b]

www.demirfiyatlari.com adresi Türkiye genelinde inşaat demiri, kütük, kangal demir, çelik hasır, demir cevheri, hurda fiyatları hakkında günlük demir fiyatı bilgileri, fiyat arşivleri, günlük gelişmelerin bilgilerini ve günlük yorumları bulabilirsiniz. Ücretsiz olan bu sitede demir fiyatlarının gidişatı hakkında bilgi alabilirsiniz…

www.demirfiyatlari.com adresi Türkiye genelinde inşaat demiri, kütük, kangal demir, çelik hasır, demir cevheri, hurda fiyatları hakkında günlük demir fiyatı bilgileri, fiyat arşivleri, günlük gelişmelerin bilgilerini ve günlük yorumları bulabilirsiniz. Ücretsiz olan bu sitede demir fiyatlarının gidişatı hakkında bilgi alabilirsiniz…

İnşaat demiri fiyatlarını ve yorumları buradan talip edebilirsiniz www.demirfiyatlari.com

Villa, apartman, toplu konut, showroom, otel vb. projelerinizde kaba ve ince inşaat işleriniz anahtar teslim yapılır.

Referanslarımız ve firmamız hakkında detaylı bilgi almak için;


0 232 323 42 42