denzilide inşaat müh okuyorum

denizlide 3.sınıfta okuyorum.maddiyat önemli değil.güzel bir mühendisin yanında iş taki yapmak ve mesleğimle ilgili deneyim kazanmak istiyorum.mahkul bir ücretle iş arıyorum

hem okuyup hem çalışmak istiyorm

zor be kardeşim senin dediğin bedava desen neyse ama 5 yıldır mezun olup iş bulamayan arkadaşlarım var

ücretszde olabilir.ama benimle igilenecek.bir yerde çalıştm ücretsiz ama sadece sekreterli gibiydi.ben proğlamları falan öğrenmek iş takibi yapmak istiyorum…

bende pamukkale üniv mezunuyum eğer ikinci öğretimsen iş bulabileceğin tek yer yapı denetim ondada belli bi derece işi öğrenirsin o da gerçekten iyi bir yapı denetimse onun harici çok fazla bişey öğrenemezsin bence biraz daha gayret et ve okulunu bitir raht rahat piyasada mesleğini öğren derim

teşekkür ederim.evet 2. öğretimim.siz nerde çalışıyosnuz.okulda hiç bişey öğrenemiyoruz bildiğiniz gibi.gemek için çabalıyoruz.amacım proğramları falan öğrenmek.mezun olduğumda cv min güzel olmasını istiyorumda malesef olmuyor.yapı denetimler kabul etmiyorlar bizi.mezuniyet istiyorlar.

Çeşitli kuruluşların programlarla ilgili oldukça ekonomik kursları var, onları araştırsan belki uygun bir yer bulabilirsin.
İnşaat Mühendisleri odasında olabilir böyle kurslar, diploma isteyeceklerini de sanmıyorum kurs için. En azından bir yön gösterirler bu konuda.

kurs yokda seminer düzenliyorlar programlar icin ama onlarda fazla yardimci olamaz ögrenmenin tek yolu ücretli kurslar oda para istiyor mesla 3d max ögrenmek istersen bu sana 500 tl ye patlar idecad ögrenmek isteme cünkü sadece özel kurslar var bunlarda 2500 ile 3000 ytl arasi ben idecad ögrenmek istiyordum mesela ama toplu ders veren bir yer bulamadim bulan varsa sölesin lütfen tsk :slight_smile: