çelik kirişte devrim!

[imgl]http://dwg.ru/bsk/img/bsk1114_1.jpg[/imgl]

Çelik kiriş kolon birleşiminde bildiğiniz detayları unutun…

yurdum insanın yaratıcılığı işte. neden gidip üniversitelerde çelik hesabı alasın ki ? çıkar çok akıllı mükemmel yaratıklar böyle harikalar yaratır. sorsan bunu yapan şahısa yorum yapma gereği bile duyar :slight_smile: devam bu tür üretimlere. elin mühendisi 1.6 km saçak kotlu bina yapma peşinde biz nelerle uğraşıyoruz bravo valla…

efsane olma peşinde birçok insanımız var galiba

hahahaha:))

Bu fevkadenin fevkindeki san’at eserinden dolayı imtiyaz sahibi olan zat-ı muhtereme bir teşekkürü borç bilmekle birlikte başarılarının devamını diler; hayırlara vesile olmasını ümit ederim. Yaptığı işin ehemmiyetinden ileri gelen bir sorumluluk duygusu içerisinde işini yaptığından şüphem olmayan bu şahısı bu vesile ile de kutlarım(!)…

legomu bu ya kafana göre birleştir

“Extereme Engineering” dedikleri böyle birşey olsa gerek…

mega yapılar dedikleri bu ya.ama geçici olarak kaynaklanmış gibi bir düşünce sardı beni.bitmiş hali mi bu yoksa bunu bilmek lazım…bu arada bunu ben yapmadım :smiley:

:slight_smile: tebrikler (: bunca zaman boşuna okumuşum hala böyle bi tasarım yapamadım

işin kötüsü ne biliyomusunuz .mühendisin deprem etkisini tüm kombinasyonları alarak yaptığı hesaplar la
biz öyle birleşim detayları yapmak zorundayız ki hem taşıyıcılığı hem imalatı optimum olsun .fakat ne güzel ki sanayi deki harika akıllı ustalar her b… u bildiklerin den bize gerek duymuyorlar .

sürrealist bi heykel bu herhalde…hmmm