Çelik EV 240 m2 Anahtar Teslim 168.000 TL

Depreme dayanıklı olmakla birlikte çelik evler uzun ömürlüdür(150 yıl).
Kısaca çelik evlerin özellikleri;
Hızlı
150 m2’lik bir evin ileri kaba teslim aşamasına geliş süresi sadece 20 gündür. Aynı büyüklükte betonarme binanın yapım süresi ise 6 aydır.

Uzun Ömürlü
Galvanizli çelik malzemeden üretilmiştir. Uygulanan yalıtım tekniği sayesinde su ve korozyondan binanızı korur, yangın güvenliği en üst seviyede olması nedeniyle yapınızın uzun ömürlü olması sağlanır.

Problemsiz
İnşaatlardaki belirsizlikleri, sürekli uzayan yapım sürelerini, maliyet artışlarını, kalifiye eleman sıkıntısını ve benzeri sorunları yok eder. Ayrıca çelik yapının topraklama özelliği sayesinde yıldırım riski taşımaz.

Güvenilir
Çelik konstrüksiyon,çelik villa evleri yapımı konusunda Türkiye’de bir çok uygulamaları yapan, bugüne kadar yüzlerce uygulamaya imza atmış ve tek işi çelik villa yapmak olan ekiplerimiz tarafından yapılır.

Sağlıklı
Doğal ortamlarda var olan manyetik alan etkisini azaltmayarak uzun yıllar vücudumuzun sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Yüksek ısı ve ses yalıtımı sayesinde sıcak, soğuk ve ses gibi dış etkilerden etkilenmememize yardımcı olur.

Hatasız
Çelik Konstrüksiyonun bütün parçaları, statik hesapları yapıldıktan sonra bilgisayar kontrollü makinelerde üretilir. Üretimin her aşamasında kalite hakimdir.

Evin resim ve planları için tıklayınız… http://www.celikvilla.com/tr/sayfa.php?id=206
WOLF ÇELİK YAPI SİSTEMLERİ
0216 642 57 15

Sistem dekorasyon
veli varol
adres:ön cebeci samur sk:21/b
tel:(0312)417 67 77
(gsm):0535 826 73 49