Cami Isıtma Sistemleri |Cami halı altı ısıtma |Karbon ısıtıcı film

Cami Isıtma Sistemleri | Cami halı altı ısıtma | Karbonik ısıtma

CAMİYİ DEĞİL,CEMAATİ ISITIN…

'Camilerdeki doğru ısıtmada hedef insan olmalıdır. Çünkü insanın camiye girince üşümesinin sebebi caminin soğuk oluşu değil oturduğu halının soğuk oluşudur.Camilerde gök kubbe yüksek oldugundan kalorifer v.s. ısıtma sistemleriyle ısıtmak çok zordur,ancak yerin ısıtılması kişilerin soğuk havayı hissetmesini engellemektedir.

KARBONİK ISITMA İLE AYAK SICAK…BAŞ SERİN…

En Ucuz
Çünkü, caminin tamamına döşenmeyebilir. Isıtma sistemi döşenen safların ayak kısmına 80 cm eninde ıstıcı film döşenir…

En Güvenilir
Rezistans teli yok. Periyodik bakım, temizlik veya tamir gerektirmez. Arıza yapmaz, kopmaz, sudan etkilenmez.Cami ısıtmada en güvenli sistemdir.

En Konforlu
Çünkü kırmadan dökmeden sadece iki vakit arasında bütün sistem döşenir.

En Ekonomik
Tüm gün çalışmaz. Namaza 5 dk kala açılması halıların ısınması için yeterlidir. Saflar ayrı ayrı çalıştırılabilir. Elektronik termostat kontrollüdür, ayarlanan sıcaklığa gelince akım kesilir. 1.000 kişi alabilen bir caminin tüm safları açılırsa, bir Cuma Namazı’ndaki elektrik tüketimi ; 500 m x 120 W/m x 1 saat =60 kWh (Yaklaşık 10 TL olur) Isıtıcı ürünler 5 yıl garanti ile satılmakla beraber, ürün için belirlenmiş bir ömür sınırı yoktur. Gelecek kuşaklara devredilir.

En Sağlıklı
Toz böceklerini, bakterileri azaltır. Cami girişine döşenmesi halinde, ıslak ayakla basılan bölgeyi kurutur, bakteri ve dolayısıyla kötü kokuyu giderir. Altı tahta döşeli camilerde oluşan alt yuvayı temizler.

Karbon film altına, alüminyum folyolu 6mm yalıtım malzemesi veya keçe döşeyerek yalıtım yapmaktayız.Isı kontrolu içinde camilere özel ısı kontrol ünitelerimiz mevcuttur.

BİLGİ : www.karbonisitici.com

Detaylı bilgi ve fiyat teklifimiz için 0212 424 01 26 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.