Burdurda villa yaptırmak istiyorum

Herkese selamlar
Burdur Bucakta arsa alip villa yaptirmak istiyorum. Betonarme dusunuyorum ama baska teklifiniz varsa onu da dusunebilirim.
90 m2 alt 90 m2 ust kat olmak uzere dubleks olacak.yani 200 m2 yi gecmeyecek sekilde.amerikan villa tarzi. Anahtar teslim olmak uzere ben sadece mobilyalari alip yerlesecegim sekilde ne kadar olur.
Tel verip arayin goruselimdense bi fiyat verip gorussek daha iyi olur.

metrekaresi 750

[b]internet sitemizde villa modellerimiz ve referanslarımız mevcuttur. irtibata geçerseniz daha detaylı bilgi verebiliriz.

ASLAN[/b] YAPI İnş. Müh. Ve Danışmanlık

Mustafa Cenab ASLAN
Adres : Erzene Mh. K.Karabekir Cd.
No:46 Belevi Apt. B Blok
Daire : 13 Bornova / İZMİR
Faks : 0.212. 355 07 30
GSM : 0.532. 285 34 41
E – posta : mustafa.aslan@aslanyapitr.com
Web : www.aslanyapitr.com

Merhaba.Yapınızla alakalı olarak çelik yapı sistemlerini tavsiye ediyoruz.Çelik yapılar,uzun ömürlü(150 yıl) olması ve yapım aşamasındaki süresi(60 günde anahtar teslim) ile sizleri avantajlı kılar.Depreme dayanıklılığı da bilinmektedir.Dilerseniz fiyatlar,uygulamalar,ve çelik yapı hakkında bilgi almak için; http://www.celikvilla.com adresini ziyaret edebilirsiniz.İyi çalışmalar.
WOLF ÇELİK YAPI SİSTEMLERİ

GÖRGEÇ İnşaat olarak Antalyada ve Korkutelinde yapılarımız var. Metrekaresi 630 TL’den yaparız, tabi karşılıklı görüşmemiz ve projenin detayı çıkması durumunda fiyatlar az bir miktar düşebilir
erdemgorgec@gmail.com
0554 240 81 33

Biz 30 yılı aşkın süredir Antalya’da mimarlık, mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermekteyiz. Telefonla irtibata geçerseniz detaylı bilgi verebiliriz.

Y.Mimar (İ.T.Ü.)
Özge FIRTINA

Cep: 0 505 688 9627

merhaba sayın yetkili,
işinizle ilgileniyoruz. işinizi herşey dahil 140.000 tl ücretle yapabiliriz. (bu fiyat toplam 200 m2 iki katlı villa için geçerlidir)…
Extra talepler doğrultusunda fiyatlarımızda değişiklikler olabilir. Saygılarımızla.
ARİF SEÇKİN IŞKIN : 0531 690 35 58 - ENGİN CAV : 0555 721 81 05
arif_seckin_35@hotmail.com engin3509@hotmail.com

Toplam 200 metrekare şömineli ve lüks villa yatırmak istiyorum. 2 arkadaş bu tip 2 adet villa yaptıravağız. Arsanın yeri yeşilbayır. İlgilenenler aşağıdaki mail adresinden teklif verebilir. Teklifler içinde çelik villa işine de sıcak bakmaktayız.
şimdiden teşekkürler.