Binanımın mantolaması için fiyat teklifi istiyorum!!!!

Arkadaşlar merhaba İstanbul-Esenler-Atışalanı’ nda oturduğumuz binaya mantolama yaptıracağız.
Bunun için ilgilenen arkadaşlardan teklif almak istemiştim.Binanın dış cephesi250m2 ve bodrum tavanı 6m2’dir.
Yalnız belirlediğimiz bazı şartlar var.
Bunlara dikkate alarak teklif verirseniz sevinirim.

1. 4 cm. %100 karbonlu EPS kullanılacaktır.
  2. EPS lerin yoğunluğu 20 kg/m3 olacaktır.
  3. EPS , yapıştırıcı ve sıva TSE belgeli olacaktır.
  4. M2 ye 6 dübel kullanılacaktır.
  5. Donatı filesi 160gr/m2 alkali dayanımlı 4.0 * 4.0 mm elek aralığında olacak.
  6. Astar üstüne grenli dış cephe kaplaması yapılacaktır.
  7. Cam etrafı söve olacak. bina köşeleri fugalı köşe taşı olacak denizlik uzatmaları konulacak.
  8. 6m2’lik bodrum tavanına 3cm lik EPS uygulacak.

Anlaşılması durumunda 21 MAYIS 2012 itibariyle işin başlamasını istiyoruz.
kdv dahil fiyatlarınızı bekliyorum.

herkese iyi çalışmalar.

malzemeli 43 tl 0537 283 11 87

37 tl metre kare fiyatımız 0212 321 32 66

Binamızın mantolama işlemi için hesaplı ve kaliteli olanı uygulayacağız. Ödeme peşin olacak.

Konuyla ilgili fiyat veren ve ilgi gösteren firmalara teşekkür ederim. Mantolama yapacak firmayla anlaşıldı. Herkese teşekkür ederim.

mrbalar emin bey binanızın mantolama işinizi yaptırdınızmı acaba yaptırmadisenız elımızdeki mevcu işimiz bitmek üzeredır uygun fiyata yapa biliriz saygılarımızla

ABDULLAH 05442775809 BU NUMARADAN ULAŞABİLİRSİNİZ
TAKSİT SECENEKLERIMIZ MEVCUTUR YÜZ YÜZE GÜRÜŞMEDE EN UYGUN FİYATI ANLAŞABİLİRİZ MANTOLAMA UYGULAMALARIMIZ 2.YIL İŞÇİLİK GARANTİSİ
ARAYIN GÜRÜŞELIM SAYGILAR

Hazır ısı yalıtım sıvası MANTO PLATE yi tercih etmeniz durumun’da uygun fiyattan işi yapabiliriz.

İletişim Bilgileri

EMREN YAPI İNŞAAT TAAHHÜT & MİMARİ DEKORASYON
İSTANBUL ANADOLU YAKASI ANA BAYİİ

İstiklal Mahallesi Gelibolu Caddesi Sabriye Hn.Ap. No:4/1 C3 Ümraniye / İSTANBUL
yalitim@isiyalitim.org
http://www.isiyalitim.org

0 541 658 37 53
0 216 505 37 53
0 216 505 37 54