Bına malıyet fıyatları?

Arkdaslar,

Farkli bir konu acip, tek tek tum malzemelerin fiyatlarindan bina maliyetine gidilecegine, bu isi yapmis, tecrubeli olan, danismanlik veya mutahitlik yapmis veya yapan arkadaslarin bilgisinden istifade edip, bayindirlikin m2 birim fiyatlarini degilde, tecrubeli abilerimizin birim fiyatlarindan istifade etmek icin bu konuyu aciyorum.

Evet abilerimiz yapmis oldugunuz islerin m2 birim fiyatlarini yazabilirmisiniz.Yazarken kac katli oldugu, toplamda kac m2 lik alana oturdugu, hangi bolgede oldugu ve hangi tarihlerde yapildigi hakkinda bilgi verirseniz cok aciklayici olcagini dusunmekteyim.

herkese kolay gelsin

slm. 543m2 kapalı olan 9,5 yukseklikli 3 kat otel insaatı yapacagım.C35 beton kullnamak, dosemerlide asmolen poliüretan kullanmak sartıyla bu binanın bana kaba insaatı maliyeti ne olur acaba cok tesekkurler.

Arkadasim oncelikle selamlar;sorunun cevabini aslinda siz kendiniz vermissiniz.madem maliyet malzeme fiyatlarindan cikiyo piyasaya malzeme fiyatlarini sorarsiniz maliyeti kendiniz cikartmis olursunuz…

bunun cevabını kimse vermez dostum.ticari sır:)

onuda kendin hesapla kardeş :slight_smile:

ama ticari sır değil bu ortalama her bina maliyeti m2 den çıkar :wink:

syn arkadaşım detaylı değil ama 350.000 anattar teslimi çıkar inşaatınızı malzemeli sözleşmeli anattar teslimi yapabiliriz 0532.511.65.26 özyapı inşaat