bi program alacağım hangisini tavsiye edersiniz

değerli meslektaşlarım bi program alacağım sizce hangisini almalıyım.

sta4cad
idemi
yoksa probinamı

fiyat olarak hemen hemen hepsi aynı fiyatta ama güvenlik ve kullanışlılık açısından hangisi sizce daha iyi.
kullanan arkaşlardan tavsiye bekliyorum

ekip olarak hepsini kullandık ve kullanmaya devam ediyoruz. kullanım kolaylıgı, kullanıcıyı her ayrıntıda uyarması amacında Sta4cad.

mail: projeofisi@yahoo.com

[QUOTE=tasduvarlar;105326]değerli meslektaşlarım bi program alacağım sizce hangisini almalıyım.

sta4cad
idemi
yoksa probinamı

fiyat olarak hemen hemen hepsi aynı fiyatta ama güvenlik ve kullanışlılık açısından hangisi sizce daha iyi.
kullanan arkaşlardan tavsiye bekliyorum[/QUOTE]

Bahsettiğiniz 3 program birbirinin muadili program güvenlik anlamında birbiirne üstünlükleri yok.Mühendislik bilginiiz konuşturduğunuzda her 3 program ilede rahatlıkla çalışmanız mümkün.Ancak program seçiminde teknik yardım da önemliGerektiğinde ,istediğiniz zaman bir problemi çözmek için(yazılımla ilgili problem) her an teknik destek almalısınız.Bu anlamda ide nin yapılanması yetrli buluyorum.İstediğiniz an teknik yardımı rahatlıkla alabilmeniz mümkün.Gerektiğinde siz istediğinizde direk ücretsiz kursta vermekteler.O anlamda size ideyi önermekteyim.

Ahmet ÇELİKKOLLU
İnşaat Mühendisi
ESKİŞEHİR

ben sta4cad aldım hayırlısı bakalım.

benim düşüncem idecad in çıkaracağı çelik modülüyle stacadin önüne geçeceği sta steelden daha iyi olacak bence ama sta4cadin kullanımı çok kolay bu da tercih edilmesine sebep olacak bi özellik

[QUOTE=tasduvarlar;105326]değerli meslektaşlarım bi program alacağım sizce hangisini almalıyım.

sta4cad
idemi
yoksa probinamı

kullanan arkaşlardan tavsiye bekliyorum[/QUOTE]

Kıstasınız güvenlik ise hemen hemen hepsi aynıdır, standart prosedürlere uyulduğu sürece hepsi yaklaşık aynı sonuçları verecektir. Kıstas kullanışlılık ise o zaman Sta4Cad’ in avantajı diğerlerine göre daha fazladır. Size asıl önerim; programların demo sürümlerini inceleyip size en kullanışlı geleni almanızdır.

Saygılarımla