Balkonsuz binada balkon kapısından sonra şimdi de kapısız balkon v.d.

Daha önce forumda yayınlandığım Balkonsuz binada balkon kapısından sonra şimdi de kapısız balkon imaltını gördüm ve sizinle paylaşmak istedim. Tabiki burada durum farklı ama yinede paylaşmakta sakınca yok.Ama durum diğer resimler için aynı değil tabiki…

tuvalet olayını bi çözemedim ne amaçla yapılmış acaba

kapısız penceresiz balkon süpermiş :), mühendisemi kızarsın mimaramı yada yapıyı yaptırana mı hangi akla hizmet…

Photoshop olmasın?

Photoshop olmasın?

sanmam balkon kapısı yapıldıktan sonra o yöne bakan camı tuğla örülerek kapatılmıştır. olmaycak birşey değil

kullanım amacı değişikliği de olabilir bir çoğu maliyeti artttırmamak için de bazı şeyle rolduğu gibi bırakılıyor .
çok maliyeti olacak değişklikler değil ama tercih meselesi
ilk balkona diyecek bişeyim yok valla millet balkonu da alana katıp kullanım alanını genişletmek peşinde bu erkişi de gitmiş balkonu dışarda bırakmış yurdum insanı akıl sır ermiyor :stuck_out_tongue:

bence tuğla ile örülmüş balkon kapısı.tuvalet içinse.bence onu normal bi insan kullanamaz bilmiyorum yada eğlence için kullanılabilir bi oray bi oraya :slight_smile:

bence tuğla ile örülmüş balkon kapısı.tuvalet içinse.bence onu normal bi insan kullanamaz bilmiyorum yada eğlence için kullanılabilir bi oray bi oraya

alemsin yaa çok güldüm :smiley:

balkon penceresi sonradan kapatılmıs olabilir

ama dış sıvası ve boyası nasıl yapılmıs ve duvarda

her hangi bir derz gözükmüyor

Kapısız balkonlu evi casper kiralamıştır büyük ihtimalle :slight_smile:

:D:D bunların olamsı mümkünmüdür? sonucta mimar bole bi hataya dusmez,muhends deseniz bu onun görevi… nasıl izn verr aklım almıyo:D hadi ihmal yapıldı diyelim ki bu yurdumuzda olmayacak sey deil(!) , bunları yapan işçi körmüydü:@

ayyy hiç güleceğim yoktu ya 1 numara espiri:D ilginç bi yorum olmuşşşşş

evet arkadaşimiz çözmüş

tahminim iskan amaçlı kapatılmış garajdan yada sığınaktan daire çıkartılmak istenmiş iskanda zorluk çıkarınca belediye, onlarda kapatmış iskandan sonra açmak için.

bence birde o balkona cam balkon sistemi takılmış olsa tam olucaktır… balkonun daha kullanışlı olması açısından :slight_smile:

bak bu güzelmiş
canı sıkılanlar için

bunu yapanlar tabiki kör değildir,bunlar iskan aldatmacası tamamen.

tuvalet olayı çok komik yaa.belki iki tane olan var.biri oraya biri oraya.herkesi düşünmek gerek dimi:D:D

tuvalet olayı yapışık ikizler içinmi acaba

ufkumuzu genişletiyo bu mühendisler mimarlar :smiley: