Babeski'de Müstakil Ev

Kırklareli Babaeski merkezde 300 m2 arsaya 110 veya 120m2 gibi 2-3 katlı müstakil ev yapmak istiyorum. Fakat inşaat konusunda bilgi sahibi değilim. Vermiş olduğum takribi m2 ebatlarında tahmini maliyet ne olur acaba kaba inşaat ve anahtar teslim fiyatları nelerdir lütfen bilgi verirmisiniz.

700 metrekaresi anahtar teslimi

Bu ne demek şimdi benim soruma cevapmı acaba. Ben anlayamadım heralde. Bilgim olmadığını belirtmiştim. Daha açıklayıcı olurmusunuz.

Merhaba.Yapınızla alakalı olarak çelik yapı sistemlerini tavsiye ediyoruz.Çelik yapılar,uzun ömürlü(150 yıl) olması ve yapım aşamasındaki süresi(60 günde anahtar teslim) ile sizleri avantajlı kılar.Depreme dayanıklılığı da bilinmektedir.Dilerseniz fiyatlar,uygulamalar,ve çelik yapı hakkında bilgi almak için; http://www.celikvilla.com adresini ziyaret edebilirsiniz.İyi çalışmalar.
WOLF ÇELİK YAPI SİSTEMLERİ

fiyatlar bunlar 750 700 gibi

merhabalar.numaranızı gönderebilirseniz özelden veya ararsanız, proje ve mailyet hakkında bilgi verebilirim.
inşaat mühendisi kenanbey DENİZ/ tekirdağ

Verdiği bilgilerden dolayı Kenan Deniz bey’e çok teşekkür ederim. (Kendisiyle en kısa zamanda ayrıntılar için iletişime geçicem.)

Araştırmalarım devam etmekte fakat hala kafam netleşmedi.
Ama yanlız kendim yapmaya karar vericem heralde şimdi net bi rakam çıkması açısından herşey dahil.
Harfiyat, Temel, İnşaatın kabası bana ne kadara mal olur.
120 m2 inşaat alanı olacak alt taraf garaj + 3.5 kat olarak düşünüyom. (en iyi beton ve duvarlar ytong olacak.)

Kaba inşaat olarak fiyatları bekliyorum. Teşekkürler.

Ayrıca bir sorum daha olacak. Hazırda 3 yıllık bir ev buldum Ev 190.000TL.
95 m2 Bodrum (garaj) + 1. Kat 95m2 + 2. Kat 100m2 Çatısı mebran kaplama. (1.5 kat daha çıkma izni var.)
Bina komple C40 perde beton ve duvarlar en kalın ytong kullanılarak yapılmış.
Acaba hiç inşaatla uğraşmasam bunu alsammı diye düşünüyorum.
Fiyat olarak bu fiyatlardan aşağıya yapacaksam kendi istediğim gibi yapmayı tercih ederim.
Fakat bu fiyatı bulacak hatta geçecekse hiç uğraşmıyım daha iyi. Bilgilendirirseniz sevinirim.

size maliyeti: inşaatınız birim m2 fiyatı 650 TL. mail: projeofisi@yahoo.com