AutoCAD 2010 görsel eğitim seti...

Autocad hiç bilmeyen, öğrenmek isteyen,
autocad daha detaylı öğrenmek isteyenler,
ileri düzey uygulamaları öğrenmek için kaynak eserdir.
Yeni Komutları, Örnek Uygulamaları, İleri düzey Komutları kısacası hepsini bu eğitim setinde bulacaksınız.
Aylarca Kurslara gitmenize gerek kalmadan; Evinizden, İşyerinizden Bilgisayar Başında Çayınız kahvenizi
içerek Autocad öğreneceksiniz.
Sade, Sıralı ve aşama aşama öğretim ile autocad programını öğrenin.
Eğitim seti;Tak Çalıştır Özellikli olup Herhangi Bir Video Programı Kurmadan Direk İzleyebilirsiniz.
Videolar, HD kalitesinde görüntü ve çözünürlüktedir
Eğitim Setinde bol örnek ve uygulamalar mevcuttur.

Part 1
Part 2
Part 3

tşkler eline sağlık çok güzel bi paylaşım

bu içerik sadece demo amaçlı sanırım içinde 13 tane örnek videosu var…aslında 250 videodan oluşuyormuş baştan sona öğretim seti şahsın…

10.02.2012 tarihi itibari ile linkler çalışıyor indirdim. Paylaşım için teşekkürler

linkler çalışmıyor lütfen yeniler misiniz.bana mutlaka lzaım autocad eğitim seti

18 nısan 2012 lınkler calısmıyor

12 Haziran 2012, linkler tazelenmeye muhtaç. Biz de linklerdeki dosyalara… Teşekkürler.

lınkler calısmıyor. yenilenmesi gerekiyor.

lınkler calısmıyor. yenilenmesi gerekiyor.

arkadaşım link ölü yenilermisiniz …

kaç kişi link ölü yazmış…ipleyen yok…ihtiyacımız war…yardımcı olursanız seviniriz …üye oupta link çıkmayınca nefret ediyorummmmmmmmmmmmmmmmm

Bak kaç kişi linkleri yenileyin şeklinde size uyarı göndermiş ama sizde diğerleri gibi öküzleme iş yaptığınız için sadece zorunlu üye yaparak kazanç sağlamaya çalışıyorsunuz, çok görmüyorum, bu zamanda adam gibi birilerini bulmak hayli güç olsa gerek…