Boardex, dış duvarlarda kullanılan dış cephe kaplama plakasıdır. Bu anti-nem ve özel bir turuncu fiberglas mat takviyeli merkezi bir parçası vardır. oardex, her türlü kaplamanın altında (metal zona, PVC, dekoratif tuğla kaplamalar dahil) bir taban plakası olarak kullanılır. Boardex deformasyonları önler özellikle gözlenen sof tes. Boardex kullanarak kesilebilir bölümler için standart araçlar kuru.

http://www.boardexfiyatlari.com/boar...iyatlari-2019/

Boardex iyi bir aşınmaya karşı direnç, deformasyonlar, bozulma veya diğer etkiler depolama sırasında meydana gelir. Özel ortak şerit plakanın eklemlerine yerleştirilir Probaz (macun) kullanarak Boardex çimento esaslı birleştirme). Boardex her Xed olmalıdır Vidalar ile 20 cm kendinden delme ve Drillex korozyon önleyici ürünler galvaniz. Metal Ürünleri türleri ve pranga olmalı temelinde seçilen sistem. Yalıtım malzemesi (EPS/XPS)) yüzeye uygulanacak Kurulu ofex plaka Xed olmalıdır metal ürünler damızlık sabitleme kendinden deliciler. Boardex Fiyatları 2019 Dış mekan uygulamaları için, eklemlerin Kurulu şekilde koydu taş. Doğruluğunu korumak için açılar, köşe tabanlı takviye PVC kullanılmalıdır. A1 gerekliliklerine uygundur. Tahtanın boyutları: boyutlara karşılık gelir plaka sistemlerinde yaygın sıva ve gerçekleştirmek mümkündür 40 ve 60 cm bariyerler üzerinde çalışın. Dış duvarların nerede olduğu cephe sistemleri var harici, Boardex elde etmek için izin verir yüksek seviyeleri enerji performansı. Boardex ilk plaka olduğunu dış kaplama için sıva Dış duvar sistemlerinde, Her türlü duvar kaplamasının arkasında (metal kaplama, PVC, ahşap kaplama ve dekoratif tuğla kapakları), Nemli odalarda, Her türlü sof tes uygulamaları için Boardex bir cam mat astar ve tam entegre bir merkezi parçası oluşur, hangi olduğunu yüksek mukavemetli bir plaka yapar. Herhangi bir kalıp oluşumu ya yoğunlaşma nedeniyle ya da geldiği için imkansızdır aşırı sıcaklık değişikliklerine maruz kalan dış duvarların nemi. Boardex, Sınıf A1 yanıcı olmayan bir yapı malzemesidir. Cam kaplama sayesinde her tabakayı ve özel merkezi bileşenlerini kaplayan, duvarın yangın direncini iyileştirmeye yardımcı olur. hangi uygulanır. Sadece çimento esaslı birleştirme mastik Probazını ve taban tabakasını uygulamak gereklidir, böylece tabaka yapılması. Daha sonra, yüzeyi hazırlamak için uygun bir çimento tabakası uygulanır. boyalı.(*) Exion direnç değerleri her iki yönde de aynıdır. Bunun için, tahta Plaka değil mahkum sadece yatay veya dikey olarak vidalanacak. Boardex ekran sistemleri bağlamında çözümler sunan çok estetik bir yapı malzemesidir vazgeçilmez ön düzeltici ve yalıtım sistemi desteğinin rolünü oynadığı anti-yağmur. Pano İle kaplanmış dış duvarlara sahip şantiyeler karşı korumalıdır böylece daha rahat bir çalışma alanı elde kapalı çalışan hava ve insanlar. Boardex, özellikle yüksek sıcaklıklarda, herhangi bir hava koşullarında uygulanabilir. düşük veya çok yüksek. Boardex, üzerine monte edildiği destek sistemini korur ve direncini güçlendirir. Boardex hafif ve kullanımı kolaydır. Boardex kullanımı kolaydır ahşap paneller, çimento panelleri ve panelleri çimento takviyeli partiküller / selülozlar. Boardex daha iyi sunuyor kararlılık performansı Boyutlar, iyi su emme direnci ve kalıp, karşılaştırıldığında kullanılan diğer paneller dış cepheler (paneller çimento, çimento panelleri güçlendirilmiş partikül madde / selüloz veya diğer) Eşsiz kullanımı sayesinde, Boardex kolayca olabilir faydacı bir bıçakla kesin, hem kesmek hem de kırmak için nasıl tek bir bıçakla. Bu kesme kenarı her zaman temiz kalacaktır. Dış Cephe sistemleri Kurulu, elde etmek için izin verir düşük iletim maliyetleri ile ısı yalıtım duvarları daha iyi yalıtım sonuçları için ısı (u-değeri). Dış sistemler Kurulu ve dış duvarlar sayesinde binalara izin veren daha yüksek yalıtım sonuçları en yüksek enerji performans sınıfı, A sınıfı elde edin. Cephe sistemleri tarafından oluşturulan duvarların yanı sıra dış pano, ısı yalıtım performansı sunar onlar mümkün olduğu ölçüde toplam yaşanabilir artırmak daha büyük yaşam alanlarına sahip binalar inşa edin. Kaplama (EIFS) ile dış yalıtım sistemlerinde hangi Kaya yünü kullanılır yüksek yoğunluklu malzemeler dış cepheler için seçildi. Cephe sistemleri ile istenen ısı yalıtım değerleri geliştirilmiş ısı yalıtımı ile de elde edilebilir. Boardex güvenle maruz olabilir uzun süre herhangi bir kaplama olmadan dış hava dönem (12 aya kadar). Sonuç olarak, inşaat alanlarını kullanarak Boardex sırasında iklim streslerinden korunacaktır bu süre hariç. Dış cephe çözümleri hakkında daha fazla bilgi için verimli çiftliklerde pasif evlerin oluşturulmasını etkinleştirme lütfen teknik destek Departmanımıza başvurun. www.catiteknik.com/boardex/