<strong>Mobilya</strong> Yatak Odaları, Oturma Grupları, Köşe Takımları, yemek odaları ve tv üniteleri Neva design'da sizlerle buluşuyor. Neva Design özel üretim ve butik bir anlayışla yaptığı <a href="http://www.nevadesign.com.tr/">mobilyaları</a> eşsiz mağazasında sizlere sunuyor.
<h3>Mobilya nedir?</h3>
Mobilya, fonksiyone değeri ile mekânın kullanışlılığını etkileyen, estetik değeri ile de mekânın güzel ya da çirkin görünmesini,
yaşadığımız veya çalıştığımız mekânların sıcak, sevimli ve renkli bir ortam haline gelmesini sağlayan, kısaca sanat ve tekniği birleştiren bir üründür.

<em><strong>Mobilya</strong> </em>denilince ilk akla gelen ahşap mobilyadır. Özellikle, masa, dolap, karyola, komedin, kitaplık gibi konut donatılarında, çeşitli büro donatılarında,
okul sıra ve masalarında çoğunlukla ahşap malzeme kullanılmaktadır.
Günümüzde mobilya yapımında çelik, alüminyum, cam ve plastik gibi diğer malzemeler kullanılmaya başlanmış ise de halen ahşap malzeme bu konuda popülaritesini sürdürmektedir.

Kolayca işlenebilmesi, birbirlerine kolayca birleştirilebilmesi, direncinin yüksek oluşu, eskidiğinde kolayca değiştirilebilmesi, boyanabilmesi gibi özellikler, ağaç malzemenin mobilya yapımında daha fazla tercih edilmesinin ana nedenleridir.