Yangıncım, yıllar içerisinde edinmiş olduğu bilgi birikimi ve uzman kadrosuyla müşterilerine yüksek kaliteli yangın güvenliği hizmetleri sunar. Ağırlıklı olarak yangın merdiveni ve yangın kapısı ürünleri ile sektörde faaliyetlerini yürütse de, sprink sistem ve yangın dolabı gibi ihtiyaçlara da yanıt vermektedir. Yangın yönetmeliğine uygun şekilde hizmet vermekte olan firma imalatını gerçekleştirdiği ürünlere onay garantisi vermektedir. Şayet onay aşamasında sorun yaşarsanız hiç bir bedel talep etmeden sorunu ortadan kaldırır.

Sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmeyi kendisine hedef edinmiş olan firmamız sürekli bir gelişim süreci içerisindedir. Belirli aralıklarla ekip üyelerine uzmanlık eğitimleri vererek hata payını mümkün olan en alt seviyeye ulaştırmaya gayret etmektedir. Memnuniyet garantili acil kaçış merdiveni ve diğer uygulamalar için buraya göz atabilirsiniz.

İstanbul'da yıllardan bu yana sayısız projeye imza atarak müşterilerimizin dostluğunu kazanmayı hedefledik. Bundan sonrada aynı hizmet anlayışı ile sizlerin yanında olmaya çalışacağız.