Osb Levha Fiyatları
Ne Durumlarda Değişir ?

OSB levha fiyatları duvarlarda ve hatta zeminde bile kullanılmaktadır. Kaliteli bir kaplama işi yapmak ve dış etkenlerden bina koruması sağlamak istiyorsanız bu ahşap bazlı ürün tam size göre. Uygulanacağı duruma göre tipleri değişen OSB Levha 2-3-4 gibi modeller ile karşımıza çıkıyor. Sebebi bu olmasıyla osb levha fiyatları az önce bahsetiğimiz 2-3-4 modellerine göre şekillenip müşterilerimizin karşısına kalite ve uygun fiyat olayı ile çıkıyor. Bğtğn OSB levha türlerini Çatı Teknik ile ve firma sitesinden almanız mümkün durumdadır.

Sandviç Panel Fiyatları Nedir?

Cephe paneli kullanılan bölgeler genellikle içinde ürün barındırılan alanlardır. Bu alanların büyüklüğü sandviç panel fiyatları artış ve düşüşünü doğrudan etkiler. Sandviç panel nasıl bir malzeme sorusuna; yapılmış hazır binalardan yola çıkarak cevap verebiliriz. Isı yalıtımı ve yağmur - kar koruması için birebir malzeme olan ve tüm sertifikalara sahip olan sandviç panel yapılarınıza değer katacak. Gün geçtikçe değeri artan ve artık yapılarda aranan bir malzeme haline gelmiş bir üründür.

Taşyünü Mantolama Levhası Nedir?

50 DNS gibi bir yoğunluğa sahip olan taşyünü levhası binaları resmen üşütmez ve manto gibi sarıp kışa hazır tutar. Sıcak ve soğuk tutmada harika bir seviyeye çıkartılmış özellikleriyle Taşyünü Mantolama Levhası şu anda depolarımızda hazır stok halinde beklemektedir. Çatıların altına serilebilen ve üst katta oturan apartman sakinlerini koruyan malzeme olarakta bilinmektedir. Mesela bölme duvar yaptınız ve iki alçıpan arasına ne koyacağım diye düşünüyorsunuz. İşte size 8cm taşyünü levha !