Yangın merdiveni sektöründe faaliyetlerine hız kesmeden devam eden Hedef Mühendislik, yaşadığınız binalardaki yangın güvenlik önlemlerinin alınmasında en büyük yardımcınız. Binaların yangından korunmasına ilişkin yönetmelikte yer alan kurallara harfiyen uyarak inşa ettiği yangın merdiveni, duman sızdırmaz ve panik barlı yangın kapıları, acil uyarı sistemleri, yangın söndürme sistemleri ve acil yönlendirme uygulamalarını müşterilerine kesintisiz ve sorunsuz bir biçimde sunmaktadır. İhtiyaç duyabileceğiniz bütün yangın güvenlik uygulamalarını öncesinde yerinde ücretsiz keşif hizmeti kapsamında analiz ediyor, müşterilerine teknik bilgiler sunduktan sonra en uygun çalışma planını hazırlıyor.

Yangın merdiveni, yapıların bir çoğunun yönetmeliğe göre bulundurması zorunlu olan bir uygulamadır. Kendi içerisinde z tipi, dairesel, denizci, makaralı gibi türleri bulunmaktadır. Tercih edilecek tip, binanın yapısına ve ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Firma bünyesindeki uzman kadrosu ile faaliyet yürüten firma, bütün hizmetlerinde kurallara uygunluk garantisi vermektedir. İstanbul'un bütün bölge ve ilçelerinde hizmet sunan firma ücretsiz keşif ve projelendirme ayrıcalıkları sunmaktadır.

Yangın merdiveni danışmanlık çözümlerini de müşterilerine bedelsiz olarak firmanın çağrı merkezini arayarak uzman müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Aynı zamanda firmaya buradan da ulaşabilirsiniz: https://www.yanginmerdivenim.net/