Osb Levha Teknik Özellikleri Nelerdir?

OSB levha malzemeleri inşaat sektöründe çok fazla ilgi görmekte ve kullanılmaktadır. Özellikle kaplama işlemleri ve cephe oluşturma işlemlerinde bu malzemeler çok kullanılmaktadır. Kullanım alanlarına göre farklı özellikleri ve çeşitleri bulunmaktadır. Bu nedenle osb levha teknik özellikleri farklı olmakta ve bu şekilde kullanılacak alana en uygun performansı sergilemesi sağlanabilmektedir. Tüm OSB levha çeşitlerini Küçükdeveci firmasından ve sitesinden öğrenmek ve almak mümkün olabilmektedir.

Sandviç Panel Nedir?

İnşaat alanında çok fazla kullanılan malzemelerden birisi de sandviç paneller olmaktadır. Özellikle çatı ve cephe işlemlerinde bu malzeme çok kullanılmaktadır. Birçok durumda sandviç panel nedir sorusu sorulabilmektedir. Bu konuda malzemenin iki saç malzeme arasındaki dolgu malzemesinden oluştuğu ve yalıtım ile cephe işlemlerinde kullanıldığı yanıtı verilebilmektedir. Bu malzemeler günümüzde çok fazla ilgi görmekte ve birçok farklı alanda çok fazla kullanılabilmektedir.

Camyünü Şilte Nerelerde Kullanılır?

Özellikle inşaat sektöründe çok tercih edilmeye başlanan Camyünü Şilte birçok avantaj sağlamaktadır ve bu avantajlar nedeni ile tercihleri artmaktadır. Yapıları oldukça dayanıklı ve yalıtım konusunda yüksek performansı olan Camyünü Şilte nerelerde kullanılır sorusu çok sorulmaktadır. Bu malzemeler çatılar için kaplama malzemesi olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca bir yapıda bölme cephe oluşturmak içinde kullanılabilmektedir. Her iki durumun dışında da kullanımları mevcuttur. Cephelerde veya farklı alanlarda kaplama malzemesi olarak da kullanılmaları mümkün olmaktadır