Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 ve 1

Konu: www.projehaber.com

 1. #1
  Yeni Üye
  Üyelik tarihi
  19-01-2009
  Mesajlar
  2
  Thanks
  0
  Thanked 0 Times in 0 Posts

  www.projehaber.com

  Yapıprojeleri bilgi bankası olarak kendi alanında Türkiye'nin en büyük bilgi bankası olan www.projehaber.com sitesi Türk inşaat sektöründeki yatırımcı ve müteahhit firmaların yeni başlayacak ve devam eden projelerini bilgisayar ekranınıza taşımaktadır.
  Özel sektöre ait yatırımların yakından takip edildiği www.projehaber.com sitesindeki projelere; konut, AVM, rezidans,villa, endüstriyel yapı, eğitim tesisleri, sağlık binası, tatil köyü, altyapı, ulaşım, enerji alt başlıklarıyla da ulaşılabilmekte olup, projelerin başlangıç-bitiş tarihleri,yatırımcı ve müteahhit firmanın tüm iletişim bilgileri, yatırım tutarı, projenin aşama durumları ve proje yetkilisine dair tüm detaylar yer almaktadır.

  Sitede yer alan güncel proje sayısı 15.000 civarında olup, bu rakam yıl içerisinde 18.000 gibi rakamlara ulaşmaktadır. Sitedeki tüm bilgiler 30-45 günlük süreçler içerisinde güncellenirken, her gün yeni eklenen proje bilgileri de haftalık e-bülten olarak abonelere sunulmaktadır.


  Ağırlıklı olarak özel sektör yatırım ve kamu proje bilgilerinden oluşan www.projehaber.com bilgi bankasında, kamunun nitelikli projelerine de yer verilmektedir. Site aboneleri, kamuya ait yatırım ve ihalelerin takip edildiği bir diğer bilgi bankası olan www.ihaleci.com sitesine ücretsiz giriş yapma imkanına sahiptir.


  Türkiye genelinde ve yurt dışında aktif olarak çalışan yatırımcı,müteahhit, mimar, elektrik proje ve mekanik proje firmaları gibi yaklaşık 25.000 civarında güncel adres bilgi bankasını barındıran www.projehaber.com sitesi firma bazında bilgi sunan önemli bir kaynaktır. Anba Yayın Grubumuz 30 yılın birikimiyle uzman bir ekip tarafından çalışmaları yürütülen www.projehaber.com bilgi bankasının yayını şifreli olup, abone firmanın yetkilisi adına özel olarak düzenlenen kullanıcı adı ve şifre tek bir bilgisayarda kullanılabilmektedir.

  Sitemizi incelemek için lütfen ücretsiz demo talep ediniz.


  Fatih KARDEŞ
  0542 713 89 72
  [email protected]


  Konu berline tarafından (10-10-2017 Saat 17:25 ) değiştirilmiştir.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •